Partner serwisu Visa dla biznesu

Fintech Brunch#2 – powstanie nowy projekt dla startupów

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 15 listopada 2017, 12:41 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 20:27

25 października w warszawskiej Klubokawiarni Miłość odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Fintech Brunch. Tematem przewodnim były wizje inwestycji, których celem ma być stworzenie z Polski zagłębia technologiczno-finansowego na wzór kalifornijskiej „Doliny Krzemowej”.

Fintech Brunch#2 - jak skutecznie rozwijać branżę FinTech w Polsce?

Marcin Sikora, businness consultant Fintek.pl uchylił rąbka tajemnicy odnośnie nowego projektu naszej działalności. W planach jest stworzenie narzędzia do połączenia startupów z inwestorami, dzięki czemu dla mniejszych firm pozyskiwanie kapitału i ekspansja międzynarodowa staną się łatwiej dostępne.

– Chcemy stworzyć sektor szybkich, krótkich randek inwestorskich. Będzie to polegało na tym, że w przeciągu 5-ciu minut inwestor będzie spotykał się z grupą wybranych startupów. One będą przedstawiały mu swoje pomysły, starając się zainteresować inwestora. Taki inwestor mógłby wesprzeć startup nie tylko środkami finansowymi, ale również pomocą w postaci zdobycia kontaktów i wyjścia poza granice kraju – powiedział Marcin Sikora.

Zapraszamy również na kolejne materiały z Fintech Brunch#2. Na Fintek.pl pojawią się zarówno rozmowy z gośćmi, jak i pełna, obszerna relacja z wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowymi materiałami.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

fintech-brunch2-nowy-projekt-dla-startupow