Całe wydarzenie tym razem będzie połączone z konferencją dotyczącą nowych regulacji GDPR/RODO. 11 grudnia usłyszymy zatem nie tylko panelistów, których zadaniem będzie pokazanie nowych przepisów jako szansy dla wszystkich przedsiębiorców, ale również konkurs na najlepsze fintechowe startupy.

FintechTrends.co zachęca do zgłaszania startupów do 3 grudnia na adres e-mail startups(at)fintechtrends.co. W poprzedniej edycji na zwycięzców czekały nagrody, takie jak dołączenie do programu akceleracyjnego przy Giełdzie Papierów Wartościowych, bon na kampanię marketingową na portalu crowdfundningowym BeesFund oraz nieodpłatne doradztwo prawne oferowane przez Michała Sasa.

Promocja startup-ów

Zgłaszać się mogą do nas nie tylko startupy, które mają już gotowy produkt, z którego korzystają już klienci, ale również startupy na wcześniejszej fazie rozwoju, choćby to miał być po prostu wczesny prototyp – mówi Radek Wierzbicki, FintechTrends.co.

Ostatni event przyciągnął ponad 70 osób, gdzie oprócz startup’owców i inwestorów, obecni byli też przedstawiciele banków, szukający interesujących startupów do współpracy – dodaje Piotr Serwin z FintechTrends.co.

Fintek.pl objął Patronat nad wydarzeniem. Więcej informacji tutaj.