23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

Fintech Dragons Day – II edycja

Polski FinTech w jednym miejscu – podsumowanie Fintech Dragons Day 2017.

FintechTrends.co organizuje drugi w tym roku Fintech Dragons Day. Ponownie w Warszawie, choć tym razem na Campus Warsaw przyciągnie najlepsze fintechowe startupy prezentujące swoje rozwiązania przed „panelem dragonów”.

Całe wydarzenie tym razem będzie połączone z konferencją dotyczącą nowych regulacji GDPR/RODO. 11 grudnia usłyszymy zatem nie tylko panelistów, których zadaniem będzie pokazanie nowych przepisów jako szansy dla wszystkich przedsiębiorców, ale również konkurs na najlepsze fintechowe startupy.

FintechTrends.co zachęca do zgłaszania startupów do 3 grudnia na adres e-mail startups(at)fintechtrends.co. W poprzedniej edycji na zwycięzców czekały nagrody, takie jak dołączenie do programu akceleracyjnego przy Giełdzie Papierów Wartościowych, bon na kampanię marketingową na portalu crowdfundningowym BeesFund oraz nieodpłatne doradztwo prawne oferowane przez Michała Sasa.

Promocja startup-ów

Zgłaszać się mogą do nas nie tylko startupy, które mają już gotowy produkt, z którego korzystają już klienci, ale również startupy na wcześniejszej fazie rozwoju, choćby to miał być po prostu wczesny prototyp – mówi Radek Wierzbicki, FintechTrends.co.

Czytaj także: Fintech Dragons Day 2017

Ostatni event przyciągnął ponad 70 osób, gdzie oprócz startup’owców i inwestorów, obecni byli też przedstawiciele banków, szukający interesujących startupów do współpracy – dodaje Piotr Serwin z FintechTrends.co.

Fintek.pl objął Patronat nad wydarzeniem. Więcej informacji tutaj.