Partner serwisu Visa dla biznesu

Jeszcze więcej Paczkomatów. Automaty InPostu pod każdym sklepem Kaufland

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#e-commerce
Opublikowano: 30 sierpnia 2019, 11:29 Aktualizacja: 30 sierpnia 2019, 12:58

InPost rozszerza współpracę z siecią sklepów Kaufland. Porozumienie zakłada instalację Paczkomatów InPost nawet przy każdym z 212 marketów Kaufland – obecnie przy sklepach tej sieci dostępnych jest już 137 maszyn InPost.

Jeszcze więcej Paczkomatów. Automaty InPostu pod każdym sklepem Kaufland

– Kaufland jest czwartą siecią sklepów, z którą InPost nawiązał współpracę. Liczymy na to, że już wkrótce nasi klienci znajdą Paczkomat InPost przy zdecydowanej większości z 212 sklepów Kaufland w Polsce – powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

InPost inwestuje w kolejne Paczkomaty

InPost – na mocy porozumienia o współpracy – rozpoczął także instalację Paczkomatów przy sklepach Dino i Lidl w całej Polsce oraz w Centrach Handlowych Auchan. W tym roku firma Rafała Brzoski udostępniła też nową aplikację mobilną na telefony pracujące pod kontrolą systemów iOS i Android.

InPost nie może spoczywać na laurach, ponieważ w rynek automatów paczkowych aktywnie inwestuje także Poczta Polska. Pocztowcy oddali już do użytku pierwsze tego typu urządzenia w Warszawie – dzięki współpracy z duńską firmą SwipBox. Do końca października tego roku w całej Polsce będzie działało 200 tego typu maszyn. Automaty paczkowe Poczty Polskiej znajdą się w wydzielonych strefach dostępnych całodobowo w placówkach pocztowych oraz w sklepach Biedronka.

Między innymi dlatego firma Rafała Brzoski stale rozwija nowe usługi. InPost inwestuje w nowe Lodówkomaty (które niebawem mają być dostępne w całej Polsce) i BankoPaczkomaty, a także oferuje ciekawy program lojalnościowy dla miłośników gier komputerowych. Wyścig zbrojeń na rynku dostaw paczek trwa w najlepsze.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

jeszcze-wiecej-paczkomatow-automaty-inpostu-pod-kazdym-sklepem-kaufland