25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Kartą Diners Club będzie można kupić dowolny bilet lotniczy linii low cost

Kartą Diners Club będzie można kupić dowolny bilet lotniczy linii low cost

Po Ryanair przyszła pora na pozostałych przewoźników typu low cost. Dzięki platformie ClubMiles, od 1 czerwca kartą Diners Club będzie można kupić dowolny bilet lotniczy. Dodatkowo, przy zakupie rezerwacji hotelowej klienci otrzymają cashback w wysokości 5 proc.

ClubMiles to stworzona przez Diners Club specjalna platforma rezerwacyjna, która umożliwia szybkie wyszukiwanie lotów i hoteli. Za jej pośrednictwem posiadacze dowolnej karty Diners Club mogą płacić za bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych 500+ IATA oraz tanich przewoźników, a także za rezerwacje hotelowe na całym świecie. Zakupy przez platformę ClubMiles warto robić z kilku powodów.

Płatności na ClubMiles dla wszystkich kart Diners Club

– Od 1 czerwca płatności na ClubMiles mogą dokonywać posiadacze wszystkich kart Diners Club. Dokonując rezerwacji hotelowej w Booking.com poprzez link umieszczony na platformie ClubMiles, klient otrzyma zwrot 5 proc. wydanych środków na swoja kartę Diners Club, bez względu na to czy hotel akceptował płatności kartami Diners Club – wyjaśnia Paweł Kałudow z Diners Club Polska.

Płacąc na platformie ClubMiles kartą Diners Club za podróż zagraniczną i wydatki z nią związane klient aktywuje również ubezpieczenie podróży zagranicznej zawarte w pakiecie karty, sięgające 1 mln zł.

W marcu 2018 r. Diners Club nawiązał współpracę z Ryanair – jednym z największych przewoźników lotniczych na świecie. Jej efektem było umożliwienie podróżującym płacenia kartami Diners Club za bilety linii kupione na oficjalnej stronie przewoźnika.

– Nasi klienci to osoby aktywnie podróżujące – zarówno prywatnie jak i służbowo. Dbamy o to, aby wyjazdy były dla nich wygodne i komfortowe. Karty Diners Club oferują kompleksowe ubezpieczenia w podróży zagranicznej, umożliwiają wstęp do saloników lotniskowych oraz korzystanie z Fast Tracków, czyli szybkich ścieżek odprawy na wybranych lotniskach – mówi Paweł Kałudow.

Z myślą o podróżnikach powstała również nowa karta – Diners Club Traveler, połączona z programem lojalnościowym umożliwiającym zbieranie mil i wymianę ich na bilety lotnicze. Co ważne, w ramach promocji trwającej do końca czerwca, karta nie zawiera opłaty rocznej za pierwszy rok użytkowania.