Revolut Metal to nie tylko metalowa karta z opcją bezstykowych płatności. To także powiązane z nią usługi oraz benefity, takie jak 1% cashback dla każdej z 29 wspieranych walut tradycyjnych i 5 walut cyfrowych. To usługi consierge, które można wykorzystać do rezerwacji lotów lub biletów na festiwale i koncerty. To również szybszy i szerszy dostęp do nowych usług, jak długo oczekiwana platforma do bezprowizyjnego handlu akcjami.

Co oferuje pakiet Revolut Metal?

Już teraz zdobądź darmową kartę REVOLUT

Właściciele kart Metal mogą liczyć też na dodatkowe korzyści jak bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą do kwoty 2400 zł miesięcznie, dostęp do ponad 1000 saloników lotniskowych na świecie, kart wirtualnych ze zmiennym numerem do bezpiecznych transakcji w internecie, nielimitowaną wymianę walut oraz bezpłatne przelewy międzynarodowe, support 24/7 i ubezpieczenie w podróży zagranicznej.

Z Revolut korzysta już na świecie ponad 6 milionów użytkowników. Kartę Revolut Metal od sierpnia 2018 roku zamówiło już kilkaset tysięcy osób. W Polsce Revolut ma już ponad 500 tys. użytkowników, a od niedawna z darmowych kont mogą skorzystać także klienci firmowi (brak opłaty abonamentowej).

Kliknij, a karta REVOLUT będzie Twoja

Kilka tygodni temu zapytaliśmy czytelników Fintek.pl o fenomen metalowych kart płatniczych. Po co korzystać z takiej karty? Odpowiedzi było mocno zróżnicowane. Poczucie elitarności i prestiżu, a także ochrona środowiska. Ten ostatni argument jest jednak podważany przez część ekspertów – ślad węglowy metalowej karty może być większy niż tej plastikowej. Wydaje się jednak, ze głównym powodem, dla których klienci coraz chętniej korzystają z metalowych kart są dodatkowe benefity, takie jak te oferowane w przypadku Revolut Metal.