Mimo niełatwego czasu pandemii, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 29. Najbliższy Finał zostanie zorganizowany 10 stycznia 2021 r. z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Fundacja będzie zbierać pieniądze dla dziecięcej laryngologii, a z nią mBank – czytamy w komunikacie.

mBank ponownie wspiera Finał WOŚP

W ramach tegorocznych atrakcji bank przygotował między innymi okolicznościową kartę Mastercard, której wizerunek jak co roku zaprojektował Jurek Owsiak. Można ją zamawiać od 14 grudnia bezpłatnie w aplikacji mobilnej, serwisie transakcyjnym i stronie www.mBank.pl. Pula kart z limitowanej edycji to 30 000 szt.

Z kolei od 22 grudnia startuje akcja, w ramach której mBank przekaże dodatkowy 1000 zł do każdej z pierwszych 100 wpłat danego dnia. Inicjatywa potrwa aż do dnia finału. Dzięki niej łącznie bank może przekazać na rzecz WOŚP aż 2 mln zł.

mBank przygotował także udogodnienia w bankowości elektronicznej, które pomogą we wsparciu 29. Finału. W aplikacji mobilnej mBanku na Android, a także – co jest nowością – również w aplikacji na iOS, pojawi się specjalne serce do szybkich wpłat. Co więcej w placówkach i mKioskach w całej Polsce pojawią się terminale, dzięki którym pieniądze będzie można wpłacić kartą. Kolejne atrakcje bank zapowie w styczniu.