19 października 2018, 08:00:AI & NLP Workshop Day - Instytut Podstaw Informatyki PAN, Jana Kazimierza 5, 01-248 Warszawa, Polska

Nawet 150 złotych do wygrania w promocji Banku Pekao

Nawet 150 złotych do wygrania w promocji Banku Pekao

Do końca lutego 2018 roku trwa promocja „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”. Do wygrania nawet 150 zł dla nowych użytkowników PeoPay i 100 zł dla dotychczasowych klientów korzystających z aplikacji mobilnych Banku. Każdy kto spełni warunki promocji otrzyma e-karty na zakupy w sklepie internetowym Empik.

Osoby, które do końca lutego przyszłego roku zarejestrują się na stronie www.peopaymasterpass.pl i zainstalują nową aplikację PeoPay otrzymają nagrody. Nagrodami są elektroniczne e-karty na zakupy w sklepie internetowym Empik w terminie do 31.07.2018 roku.

Czytaj także: Showmax darmowy na rok dla klientów Play

„Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”

Promocja PeoPay Bank Peako

Jak zdobyć e-kartę? Są trzy możliwości: zakupy z aplikacją PeoPay z Masterpass, aktywacja aplikacji lub jej polecenie. Żeby otrzymać e-kartę na kwotę 25 złotych, wystarczy zrobić zakupy w sklepie internetowym płacąc aplikacją PeoPay z Masterpass za minimum 10 złotych.

Klienci, którzy nie korzystali wcześniej z aplikacji PeoPay ani aplikacji mobilnej Pekao24 za aktywację PeoPay i pierwsze logowanie otrzymają e-kartę w wysokości 50 złotych. Z kolei, za skuteczne polecenie aktywacji aplikacji PeoPay, uczestnicy promocji, otrzymają nawet 75 zł. Aby polecić nową aplikację wystarczy zarejestrować się do promocji i przekazać indywidualny kod polecenia. Jeśli polecona osoba wpisze ten kod podczas rejestracji i aktywuje aplikację PeoPay, polecenie będzie skuteczne i e-karta na 25 zł trafi do polecającego.

PeoPay to nowa aplikacja mobilna Banku Pekao S.A. To pierwsza aplikacja w kraju, która wykorzystuje biometrię do potwierdzania transakcji, pozwala na płacenie za granicą w obcej walucie oraz umożliwia płatność za zakupy internetowe bezpośrednio w telefonie. Została tak zaprojektowana, aby klient miał od razu dostęp do najpotrzebniejszych funkcji rachunku osobistego. To wszystko w otoczeniu dobrze dopracowanego i przyjaznego interfejsu. Więcej na temat nowego PeoPay można przeczytać tutaj – Nowa aplikacja Banku Pekao. Poznajcie odświeżone PeoPay.

Najnowszą wersję PeoPay można pobrać ze strony www.impekao24.pl. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemami Android i iOS.