Nowe funkcje w aplikacji mobilnej Allegro

Fintek
Fintek
#Allegro
Opublikowano: 26 sierpnia 2019, 11:13 Aktualizacja: 26 sierpnia 2019, 14:02

W sklepie Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji mobilnej Allegro. Nowa wersja pozwala przede wszystkim na wnioskowanie o nowy limit kredytowy z poziomu urządzenia mobilnego.

Wszystko w ramach usługi Raty Od.nowa, w ramach której Allegro oferuje właśnie limit odnawialny – we współpracy z bankiem BNP Paribas. Do tej pory użytkownicy z poziomu aplikacji mogli płacić tylko w ramach przyznanego wcześniej limitu. Teraz na smartfonie bądź tablecie można także złożyć wniosek o nowy limit kredytowy.

Limit kredytowy w aplikacji mobilnej Allegro

Inne nowości to centrum powiadomień i oznaczania ofert na cele charytatywne. W aplikacji pojawiła się ikona dzwoneczka – w nagłówku na ekranie głównym. Użytkownicy znajdą tam aktualizacje statusu zakupów, przypomnienie o wystawieniu opinii do produktów i oceny zakupów oraz aktualne promocje. Nowa wersja aplikacji Allegro oznaczy także oferty na cele charytatywne, dzięki czemu pomaganie będzie jeszcze prostsze.

TO CZEGO SZUKASZ – ZNAJDZIESZ NA ALLEGRO

Limit odnawialny na Allegro pojawił się pod koniec zeszłego roku. Żeby skorzystać z produktu wystarczy wypełnić prosty wniosek na Allegro. Na tej podstawie bank przydzieli limit kredytowy, którego maksymalna wysokość wynosi 4,5 tys. złotych. Kiedy klient zdecyduje się skorzystać ze środków, każda kolejna spłata będzie je automatycznie odnawiać. Przy kolejnych zakupach z wykorzystaniem limitu wystarczy potwierdzić operację kodem SMS.

W ostatnich tygodniach klienci Allegro nie mogą narzekać na nudę. Serwis co miesiąc podnosi prowizje w wybranych kategoriach, a na osłodę zapowiada nowe rozwiązania – takie jak portal Allegro Lokalnie, odroczone płatności, czy ekspresowa dostawa (tego samego dnia, w którym złożyliśmy zamówienie).

kliknij I przejdź do ALLEGRO


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowe-funkcje-w-aplikacji-mobilnej-allegro