Partner serwisu Visa dla biznesu

Santander odświeża bankowość elektroniczną. Kantor będzie działał całodobowo

Fintek
Fintek
#Bankowość#Santander
Opublikowano: 15 maja 2020, 14:25 Aktualizacja: 21 maja 2020, 16:09

Santander Bank Polska poinformował o kilku nowościach w bankowości internetowej i mobilnej. W serwisie internetowym pojawił się „Poradnik cenowy” dla klientów z Kontem Jakie Chcę i kartą Dopasowaną. W „Ustawieniach” udostępniona została nowa sekcja „Bezpieczeństwo”, a Kantor Santander będzie działać całodobowo. Wkrótce zostaną wprowadzone również zmiany w aplikacji mobilnej.

https://fintek.pl/nowosc-dla-klientow-santandera-karte-do-google-pay-mozna-dodac-z-poziomu-aplikacji-banku/

„Poradnik cenowy”, to nowa strona w bankowości internetowej dla klientów, którzy korzystają z Konta Jakie Chcę oraz z karty Dopasowanej. Poradnik zawiera podpowiedzi, jak można zaoszczędzić na opłatach bankowych. Drobne oszczędności są w szczególności ważne dla tych klientów, którzy, z powodu pandemii koronawirusa, utracili częściowo swoje dochody – czytamy w komunikacie.

Nowością jest także sekcja „Bezpieczeństwo” z ustawieniami dotyczącymi logowania i potwierdzania transakcji oraz innych dyspozycji. Pozostałe funkcjonalności również zaprojektowano inaczej: w jednym miejscu zebrane zostały ustawienia dotyczące transakcji i układu serwisu, by nawigacja była jeszcze bardziej wygodna dla klientów.

Większa funkcjonalność kanałów zdalnych

Dodatkowo, zmienia się dostępność Kantoru Santander – bank wprowadził promocję, w której wymiana walut będzie dostępna całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Dotyczy to nie tylko transakcji wymiany tu i teraz, ale również składania i realizowania zleceń planowanych (jednorazowych i stałych) oraz zleceń warunkowych.

W nowej wersji Santander internet zmodyfikowano wygląd i układ „Pulpitu” oraz zakładki „Oferta banku”, do „Programu poleceń” dodano m.in. informacje o warunkach, które trzeba spełnić, aby przystąpić do programu. W przebudowanej zakładce „Ustawienia” znajdują się teraz podpowiedzi, jak zwiększyć limit przelewów oraz link do połączenia z Doradcą online.

Wkrótce bank wprowadzi zmiany w aplikacji Santander mobile. Zmieni się nawigacja, aby opcje płatności, kontakt i oferta były na dole ekranu, w „zasięgu kciuka”. Nowością będą również przelewy walutowe w 24 walutach do dowolnej osoby, także poza Unię Europejską.

Z bankowości elektronicznej Santander internet na koniec marca korzystało 2,6 mln klientów, z czego 1,6 mln to użytkownicy aplikacji mobilnej. W I kwartale 2020 roku zrealizowali oni 25 mln transakcji w bankowości mobilnej, czyli o 65% więcej niż przed rokiem.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowe-funkcje-w-bankowosci-elektronicznej-santandera-kantor-bedzie-dzialal-calodobowo