TMS to znany dom maklerski w zakresie obrotu instrumentami finansowymi FX/CFD w Polsce i krajach bałtyckich. TMS to firma innowacyjna oferująca m.in. wygodną aplikację.

– Bardzo cieszymy się z transakcji i chciałbym osobiście przywitać cały zespół TMS w OANDA. Europa to kluczowy rynek dla naszego biznesu. Nabycie Domu Maklerskiego TMS Brokers S.A. daje OANDA silną obecność na polskim rynku i buduje solidną bazę do rozwoju w krajach bałtyckich, uzupełniając naszą ugruntowaną pozycję w Europie Zachodniej – komentuje Gavin Bambury, CEO OANDA.

Inwestowanie z poziomu aplikacji mobilnej

– Jesteśmy bardzo dumni, że stajemy się częścią tak silnej grupy z dużym kapitałem, o globalnym zasięgu. Wierzymy, że dzięki tej transakcji TMS wzmocni swoją pozycję w Polsce i krajach bałtyckich, a naszym aktualnym i przyszłym klientom będziemy mogli zaoferować dostęp do nowych produktów i innowacyjnych technologii, dając szeroki dostęp do okazji inwestycyjnych na światowych rynkach – komentuje Marcin Niewiadomski, CEO TMS.

– W czasie naszego zarządzania inwestycją, TMS rozszerzył swoją bazę klientów, ulepszył technologię i zwiększył zasięg geograficzny w Polsce i krajach bałtyckich. Istnieje silne dopasowanie strategiczne pomiędzy TMS a OANDA i jestem bardzo zadowolony, że TMS będzie mógł rozwijać się, będąc częścią światowego lidera w tym segmencie – komentuje Artur Haze, Partner Zarządzający ForeVest Capital.

Nabycie udziałów TMS jest pierwszą z serii strategicznych transakcji na kluczowych rynkach, które OANDA zaplanowała na najbliższe dwa lata. OANDA zarządzana przez CEO – Gavin’a Bambury – przechodzi transformację operacyjną, rozszerzając ofertę produktową i zwiększając nakłady inwestycyjne na marketing co umożliwia jej dalszy wzrost.

/TMS Brokers