Dzięki bezpośredniemu dostępowi do sieci kartowej za pomocą jednego interesu API, platforma Silverflow umożliwia dostawcom usług płatniczych ograniczenie kosztów oraz rozwój nowych funkcjonalności. Dzięki temu fintechy nie muszą już wielokrotnie łączyć się z agentami rozliczeniowymi, co znacznie upraszcza cały proces i zmniejsza koszty zarządzania siecią.

PayU nawiązuje współpracę ze startupem Silverflow

Teraz rozwiązanie zostanie dodatkowo usprawnione dzięki możliwościom PayU. Chodzi tutaj o międzynarodowy zasięg, compliance i doświadczenie w pozyskiwaniu licencji.

– Dzisiejsze infrastruktury kartowe opierają się na technologii, która ma już od 30 do nawet 40 lat. Niestety nie ewoluowała ona razem z rynkiem płatniczym. Dzięki naszej współpracy z PayU mamy szansę to zmienić. Międzynarodowy zasięg PayU i doświadczenie w pozyskiwaniu licencji, połączone z naszą platformą chmurową pozwoli dostawcom usług płatniczych na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i zasobów, których wymagają obecne rozwiązania przetwarzania transakcji kartowych – mówi Anne Willem de Vreis, co-foudner i CEO Silverflow.

Pod koniec stycznia informowaliśmy także o nawiązaniu współpracy pomiędzy PayU i Twisto – w zakresie odroczonych płatności. Rozwiązanie ma być dostępne dla e-sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni.

/RT