Partner serwisu Visa dla biznesu

Pekao uruchamia program poleceń. Można zyskać nawet 1500 złotych

Fintek
Fintek
#Pekao S.A
Opublikowano: 10 lutego 2020, 10:36 Aktualizacja: 10 lutego 2020, 12:46

Bank Pekao wystartował ze swoim pierwszym programem poleceń – Polecam Przekorzystnie. Każdy klient za jedno polecenie może liczyć na nagrodę w wysokości 100 zł. Warunek jest jeden – polecona osoba powinna otworzyć konto i aktywnie z niego korzystać.

Kolejna promocja od Banku Pekao. 200 złotych za otwarcie konta na selfie

Użytkownicy mogą rekomendować cztery rodzaje rachunków będących w ofercie banku: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes. W programie Polecam Przekorzystnie mogą uczestniczyć zarówno dotychczasowi klienci, jak również ci, którzy założą konto w okresie trwania promocji. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.pekao.com.pl/mgm/.

Polecaj Konto Przekorzystne Banku Pekao

W ramach akcji należy jedynie pamiętać o przekazaniu poleconej osobie kodu, którym – dla ułatwienia – jest numer telefonu podawany podczas rejestracji w programie. Konto w Pekao można otworzyć online, za pomocą selfie w aplikacji mobilnej PeoPay, lub w oddziałach banku w całej Polsce. Każdy klient banku może polecić konto maksymalnie 15 osobom, czyli zyskać nawet 1500 zł.

Osoba polecana również zyskuje, korzystając z aktualnych promocji przygotowanych dla nowych klientów. Obecnie osoby polecone, które zdecydują się na otwarcie Konta Przekorzystnego mogą liczyć na 200 zł bonusu na start i aż 3 proc. na koncie oszczędnościowym do 30 tys. zł. przez pierwsze cztery miesiące.

Natomiast klienci otwierający rachunek w ramach Konta Przekorzystnego Biznes mogą skorzystać z promocji „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay”. Po założeniu konta nowy klient może także od razu przystąpić do programu i zacząć polecać swoich najbliższych, zyskując na rekomendacji kont w Pekao S.A. Promocja w ramach programu poleceń klientów trwa do 31.03.2020 roku.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pekao-uruchamia-program-polecen-mozna-zyskac-nawet-1500-zlotych