Jak wykorzystać potencjał digital dla rozwoju sektora bankowego i rynku płatności? Właśnie na to pytanie odpowiedzi poszukają prelegenci i uczestnicy konferencji Digital Banking & Payments Summit, która odbędzie się w Warszawie już w lutym.

Czytaj także: KNF uruchamia Innovation Hub dla fintechów

Polska liderem cyfrowej transformacji?

To dosyć odważne pytanie, ale wydaje się, że z względną pewnością możemy stwierdzić, iż nasz kraj jest jednym z pionierów cyfrowej transformacji w bankowości i całym sektorze finansowym. Inwestycje w technologie i strategie oparte na digital, wielokanałowość, wykorzystanie Big Data wspieranych przez chmurę, czy wreszcie wykorzystanie technologii blockchain – to może przyczynić się do nowych możliwości rozwoju i zdobycia konkurencyjnej przewagi.

Na Digital Banking & Payments Summit pojawią się między innymi – Wojciech Chmielewski – Partner Zarządzający mAccelerator (mBank), Bruno Ferreira – Dyrektor Zarządzający Pionu Korporacyjnego Alior Banku, Łukasz Kuc – Dyrektor Biura Projektów Mobilnych i Internetowych PKO Bank Polski, Marcin Chruściel – Orange Finanase, Grzegorz Pawlicki – Dyrektor Biura Innowacji i Doświadczeń Klienta.

W ramach VI Digital Banking and Payments Summit praktycy, entuzjaści i wizjonerzy z Polski poszukają najlepszych dróg efektywnej konkurencji. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do EXPO XXI Warszawa, na ulicy Prądzyńskiego 12/14. Start już 13 lutego.