Partner serwisu Visa dla biznesu

Powstanie kolejny samoobsługowy sklep w Poznaniu

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 17 października 2019, 10:49 Aktualizacja: 17 października 2019, 23:08

Samoobsługowy supermarket Bio Family rozwija sieć o kolejną lokalizację. Piąta placówka Bio Family zostanie otwarta w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 279. Otwarcie odbędzie się w sobotę 16 listopada.

Powstanie kolejny samoobsługowy sklep w Poznaniu

Będzie to już trzeci supermarket Bio Family w Poznaniu. Do tej pory w stolicy Wielkopolski działają dwie inne placówki – przy ulicy Murawa 2 w i przy ulicy Olsztyńskiej 2. Poza tym samoobsługowe sklepy znajdziemy także w Swarzędzu i we Wrocławiu.

Bio Family uruchamia kolejny samoobsługowy sklep w Poznaniu

Bio Family przy ulicy Obornickiej w Poznaniu również będzie całodobowy i bezobsługowy z dostępem do sklepu za pomocą aplikacji mobilnej, która jest wirtualnym kluczem do drzwi supermarketu.

Jak to działa? Aplikację Bio Family ściągamy za darmo w Google Play i App Store. Dzięki niej otrzymujemy nieograniczony dostęp do bezobsługowego i całodobowego supermarketu. Wejdziemy więc do niego w dowolnym momencie przez 24 godziny na dobę, kiedy nie pracują doradcy klienta. W nocy, każde święto i każdą niedzielę wolną od handlu. Zakupy można zrobić w sposób tradycyjny w godzinach pracy doradców klienta, wtedy drzwi do sklepu są normalnie otwarte. Supermarkety Bio Family są czynne od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 22.00, w soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe – od 10.00 do 20.00.

Bio Family to polska sieć supermarketów tylko z certyfikowaną ekologiczną żywnością, kosmetykami i środkami czystości. Wśród ponad 6 tysięcy certyfikowanych produktów ekologicznych, znajdziemy ekologiczne świeże mięso i wędliny, sery i nabiały, owoce i warzywa, pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty, artykuły spożywcze dla dzieci i niemowląt, produkty bezglutenowe, bez laktozy, wegańskie.

To nie jedyny samoobsługowy sklep w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski działa także konkurencja w postaci Take&Go.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

powstanie-kolejny-samoobslugowy-sklep-w-poznaniu