Promocja w Pekao. Płać z PeoPay i wygraj 150 złotych

0
Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Pekao S.A
Opublikowano: 25 października 2018 Aktualizacja: 12 maja 2019

23 października ruszyła kolejna promocja aplikacji mobilnej PeoPay, w ramach której można zyskać nawet 150 zł. Akcja skierowana jest zarówno do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji Banku Pekao, jak i aktualnych użytkowników.

Jak przystąpić do promocji? Wystarczy, by klient zarejestrował się na dedykowanej stronie promocji www.peopaymasterpass.pl, wybrał sklep, do którego chce otrzymać e-karty, wyraził odpowiednie zgody na przetwarzanie danych i udział w promocji. Promocja obowiązuje do 31.12.2018 roku i co najważniejsze, nie ma ograniczonej puli nagród.

Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay – promocja w Banku Pekao

Klienci bez aplikacji PeoPay w ramach promocji „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay” mogą otrzymać do 150 zł na zakupy do jednego z wybranych sklepów empik.com lub H&M. Wystarczy pobrać aplikację Banku Pekao, wykonać co najmniej jedną transakcję za minimum 10 zł i polecić aplikację swoim znajomym.

Użytkownicy aplikacji PeoPay również mogą wziąć aktywny udział w promocji i zyskać do 100 zł za skuteczne polecenie aplikacji maksymalnie czterem osobom.

Aplikację można polecić maksymalnie czterem osobom. Jeżeli chodzi o warunki dokonania płatności, to klient ma do wyboru trzy możliwości: może zapłacić w sklepie stacjonarnym zbliżeniowo aplikacją PeoPay, skorzystać z płatności Apple Pay lub w Internecie z wykorzystaniem funkcji Masterpass.

Przy okazji warto przypomnieć o ostatnim wyróżnieniu dla Banku Pekao, który zdobył nagrodę za wyjątkową bankowość mobilną „PeoPay mobile banking application” na gali, która miała miejsce w Lizbonie. W zeszłym roku w tym prestiżowym konkursie wyróżniono m.in Idea Bank (za Idea Hub Express) i mBank (za mPower Business Starter). Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

promocja-pekao-plac-peopay-wygraj-150-zlotych