P24NOW to ogólnodostępna metoda płatności „trzy w jednym” – limit odnawialny aż do 10 000 zł, płatność odroczona do 54 dni oraz korzystne raty – mówi Jacek Kinecki CCO Przelewy24.

Reklamy P24NOW inspirowane Wesem Andersonem

Pięć spotów przedstawia głównych bohaterów, Olę i Tomka, oraz ich rodziców, co ma pokazywać szeroką grupę docelową, do jakiej skierowane jest P24NOW.  W spotach zobaczymy, jak bohaterowie korzystają z metody płatności, płacąc za towary i usługi z różnych branż.

„Inspiracją dla spotów była estetyka filmów Wesa Andersona – odważna kolorystyka, nieco przerysowana scenografia, połączenie obrazu z animacją, wyraziści bohaterowie – mówi Magdalena Grablewska Marketing Manager serwisu Przelewy24.

P24NOW oferuje trzy opcje płatności – limit odnawialny, płatność odroczoną lub raty. Wybór sposobu spłaty jest możliwy każdorazowo przy płaceniu za zakupy. Sprzedający otrzymuje zapłatę od razu po dokonaniu zakupu przez klienta, nie martwiąc się formalnościami pomiędzy klientem a bankiem. Aby uruchomić limit, klient wypełnia wniosek tylko raz, a z przyznanego limitu korzysta podczas kolejnych zakupów.