hiPRO

  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 14 czerwca 2018 Aktualizacja: 14 czerwca 2018

  HiPRO to spółka procesowa i technologiczna. Łączy świat ubezpieczeń, banków i instytucji płatniczych. Ułatwia klientom zakup ubezpieczeń, zwiększa dostęp do transparentnych produktów finansowych oraz upraszcza procesy płatności i obsługi.

  Firma obiecuje, że ubezpieczyciele i banki, którzy stosują ich rozwiązanie, zwiększają sprzedaż i obniżają koszty. Dla klientów to przede wszystkim wygodny i przejrzysty proces zakupu produktów, a także bezpieczny sposób na płatność i finansowanie.

  Co oferuje hiPRO?

  hiPRO jako pierwsi na rynku wprowadzili abonament na ubezpieczenie, oferowany bezpośrednio przez ubezpieczyciela i finansowany przez bank. Firma specjalizuje się w bankowości, ubezpieczeniach, inżynierii procesów, analizy oraz rozwoju systemów IT.

  hiPRO oferuje również serwis hiPRO Connector – jest to platforma oraz model operacyjny bezpośrednio połączony z systemem ubezpieczyciela. Platforma oferuje rozwiązania dla sprzedaży, zweryfikuje wiarygodność klienta i zwiększy dostępność produktu. Wszystko w jednym miejscu.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  19311