21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

hiPRO

hiPRO

HiPRO to spółka procesowa i technologiczna. Łączy świat ubezpieczeń, banków i instytucji płatniczych. Ułatwia klientom zakup ubezpieczeń, zwiększa dostęp do transparentnych produktów finansowych oraz upraszcza procesy płatności i obsługi.

Firma obiecuje, że ubezpieczyciele i banki, którzy stosują ich rozwiązanie, zwiększają sprzedaż i obniżają koszty. Dla klientów to przede wszystkim wygodny i przejrzysty proces zakupu produktów, a także bezpieczny sposób na płatność i finansowanie.

Co oferuje hiPRO?

hiPRO jako pierwsi na rynku wprowadzili abonament na ubezpieczenie, oferowany bezpośrednio przez ubezpieczyciela i finansowany przez bank. Firma specjalizuje się w bankowości, ubezpieczeniach, inżynierii procesów, analizy oraz rozwoju systemów IT.

hiPRO oferuje również serwis hiPRO Connector – jest to platforma oraz model operacyjny bezpośrednio połączony z systemem ubezpieczyciela. Platforma oferuje rozwiązania dla sprzedaży, zweryfikuje wiarygodność klienta i zwiększy dostępność produktu. Wszystko w jednym miejscu.