Cinkciarz.pl

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 27 kwietnia 2017 Aktualizacja: 27 kwietnia 2017

  Cinkciarz.pl – jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa, instytucje oraz klienci indywidualni.

  Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. System rozwiązań, które oferuje, to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe.

  Poza Polską Cinkciarz.pl dostępny jest na światowym rynku pod nazwą Conotoxia. Obie marki funkcjonują równolegle wobec siebie. Łączą je założenia strategiczne i komunikacyjne. Logo, kolorystyka i układ graficzny pozostają identyczne.

  Transakcje można zawierać w dowolnym momencie. Serwis jest dostępny przez całą dobę. Użytkownicy mają możliwość wymiany waluty za pomocą portfela walutowego lub modelu transakcji społecznościowych. Dla klientów w wybranych krajach dostępny jest także model transakcji z rachunku bankowego.

  Dzięki usługom serwisu klienci unikają dodatkowych wydatków związanych z przelewami międzynarodowymi, np. opłat naliczanych przez zewnętrzne instytucje płatnicze lub banki pośredniczące. W tym celu Cinkciarz.pl cały czas poszerza ilość udostępnianych rachunków bankowych. Docelowo będą one otwarte w kilkudziesięciu państwach na świecie.

  Serwis udostępnia również aplikacje mobilne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne – Android, iOS, Windows Phone, Blackberry oraz Windows 8. Spółka jest jedną z pierwszych na świecie firm, które stworzyły aplikację finansową na Google Glass™. Marka jest obecna również na SmartTV, Apple Watch oraz Android Wear.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  cinkciarz-pl