21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Coinfirm

Coinfirm logo

Coinfirm – polski startup działający w oparciu o technologię blockchain, skupiony na rynku Compliance as a Service.

Współzałożyciel i CEO: Paweł Kuskowski

Firma technologiczna zajmująca się technologią blockchain, skupiona na rynku Compliance as a Service. Coinfirm zbudował pierwszą platformę risk and compliance opartą o Blockchain, jak i pierwszy Blockchain Lab w Centralnej Europie.

Platforma Coinfirm gwarantuje przejrzystość i bezpieczeństwo w płatnościach i transferach walut oraz tokenów, rozwiązując problemy związane z praniem pieniędzy i zarządzaniem ryzykiem transakcyjnym. Platforma Coinfirm jest użyteczna w wielu realnych zastosowaniach i tworzy fundament dla przyjęcia się cyfrowych walut i blockchaina. Zapewniając tym samym, że uczestnicy transakcji działają w zgodzie z regulacjami i operują w bezpiecznym środowisku.

Start-up odniósł w ostatnim czasie wiele sukcesów i szuka dodatkowego paliwa w postaci zastrzyku kapitału, który umożliwi jeszcze szybsze zdobycie rynku i pozyskanie nowych klientów. Coinfirm zajmuje obecnie pozycję w pierwszej 30 najbardziej wpływowych firm branży Blockchain, jest także niekwestionowanym liderem nowej gałęzi – RegTech dla cyfrowych walut.

Ostatnio Coinfirm zostało jednym ze zwycięzców ścieżki FinTech w konkursie organizowanym przez PKO BP – Let’s FinTech with PKO BP.