30 maja 2017, 09:00:Sektor 3.0 - Shape your future - Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Kopernika 17, 00-359 Warszawa, Polska

Dotpay

Dotpay logo

Usługi Dotpay obejmują szybkie płatności online (akceptacja kart płatniczych w systemie Visa, MasterCard, Diners Club i innych oraz przelewów internetowych i wpłat gotówkowych). W ramach dodatkowej działalności (nie płatniczej) spółka świadczy m.in. usługi SMS i MMS typu Premium Rate.

Dotpay jest spółką z portfela MCI EuroVentures, dynamicznie rozwijającego się agenta rozliczeniowego, specjalizującego się w płatnościach dla sektora e-Commerce na rynku polskim i międzynarodowym.

Już od 2001 roku firma dostarcza innowacyjne usługi oraz rozwiązania klasy e-biznes z zakresu szybkich płatności online. W portfolio produktowym znajdują się: szybkie przelewy, karty płatnicze, Master Pass, BLIK, FerBuy – płatności odroczone, płatności walutowe, płatności mobilne, raty online, e-portfele oraz usługi Premium.

Dotpay kładzie duży nacisk na optymalizację ścieżki płatności, rozwój w obszarze płatności mobilnych i międzynarodowych, a nawet idzie o krok dalej, w kierunku omnichannel i multichannel.

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Aktualności

Start-upy

PayTel logo.
PayTel
PayTel jest spółką teleinformatyczną powstałą w 2003...
Polski Standard Płatności.
Polski Standard Płatności
Grupa tworzy nowy standard płatności dostępny dla wszystkich...
Cinkciarz.pl logo
Cinkciarz.pl
Cinkciarz.pl - jedna z najszybciej rozwijających się...
Kundi logo
Kundi
Kundi - wykorzystują podejście w stylu collaborative...
SkyCash logo
SkyCash
SkyCash - dzięki SkyCash nie trzeba już szukać parkometru...
Przelewy24 logo
Przelewy24
Przelewy24 - jeden z najpopularniejszych operatorów...