Efigence

  0
  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 10 listopada 2017 Aktualizacja: 10 listopada 2017

  Efigence – firma specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań dla bankowości elektronicznej. Ich priorytetem jest zapewnianie doskonałego doświadczenia klientów z bankowością.

  Efigence ma szerokie kompetencje w tworzeniu interfejsów przyjaznych użytkownikowi oraz dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Świadczy także usługi konsultingu w obszarze innowacji dla instytucji finansowych.

  Firma buduje internetowe i mobilne platformy bankowości elektronicznej, projektując zawsze przyjazny UI/UX, dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz wdrażając dojrzałą technologię, sprawdzoną w wielu projektach dla branży finansowej. Implementuje również innowacyjne narzędzia, takie jak m.in. moduł forecaster służący do długoterminowej predykcji potrzeb finansowych, moduł automatyzacji płatności i transakcji, wyszukiwarka semantyczna. Te wszystkie narzędzia zostały zawarte w oferowanej klientom kompletnej platformie finansowej – EFI4 Digital Banking Platform. Wspiera ona ich działalność, pomaga wyróżniać się na tle konkurencji i jednocześnie zwiększa zadowolenie konsumentów.

  Projekty Efigence dla klientów bankowych zdobywają uznanie i są wielokrotnie nagradzane przez kapituły najbardziej prestiżowych konkursów branżowych, również poza granicami kraju. Zostały wyróżnione m.in. tytułami „Best of Show” w konkursie Finovate, „The Most Disruptive Innovation” w konkursie Efma Distribution and Marketing Innovation Awards, „Disruptive Innovation of the Year” w konkursie BAI-Finacle Global Banking Innovation Awards. Firma Efigence znalazła się również na prestiżowej liście najlepszych firm z branży FinTech: „The FinTech 50”.

  Efigence od lat jest partnerem wielu banków, takich jak m.in. mBank i Alior Bank w Polsce czy Nordea i Emirates NBD na rynkach międzynarodowych. Przykładem ostatniej realizacji jest nowa bankowość elektroniczna stworzona dla Emirates NBD, największej grupy bankowej na Bliskim Wschodzie. Więcej na ten temat można przeczytać w wywiadzie z prezesem Efigence, Markiem Lesiakiem – Marek Lesiak, Efigence – czyli jak polski fintech zdobywa Dubaj [WYWIAD].


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  efigence