eToro

  0
  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 12 grudnia 2016 Aktualizacja: 12 grudnia 2016

  eToro – wiodący globalny dostawca rozwiązania do handlu społecznościowego (social trading). Z ponad pięcioma milionami zarejestrowanych użytkowników z przeszło 170 krajów, eToro otwiera dostęp do globalnych rynków dla wszystkich.

  Założyciel: Yoni Assia

  Działalność: platforma handlu społecznościowego

  etoro
   

  eToro, wiodący globalny dostawca rozwiązania do handlu społecznościowego (social trading), ogłosił 7 grudnia uruchomienie polskiej wersji swojej wielokrotnie nagradzanej platformy pod adresem www.etoro.pl. Z ponad pięcioma milionami zarejestrowanych użytkowników z przeszło 170 krajów, eToro otwiera dostęp do globalnych rynków dla wszystkich. Umożliwia inwestowanie w prosty, angażujący i przejrzysty sposób za pośrednictwem sieci i przy wsparciu wyjątkowej społeczności inwestorów.

  Handel społecznościowy umożliwia użytkownikom korzystanie z doświadczeń innych, by podejmować lepsze decyzje zakupowe. Budowana i gromadzona w ten sposób wiedza zbiorowa jest w stanie wpierać inwestycje pojedynczego użytkownika, przenosząc go na poziom niedostępny w przypadku indywidualnych decyzji.

  Każdy inwestor może na www.etoro.pl w czasie rzeczywistym komunikować się z pozostałymi użytkownikami, podglądać i śledzić aktywność innych, jak również wybrać opcję automatycznego kopiowania decyzji inwestycyjnych innych traderów, odnoszących sukcesy.

  Ogłoszono we Wrocławiu

  Informacja o wejściu marki eToro na polski rynek została ogłoszona podczas konferencji IMPACT FINNTECH / INSURTECH we Wrocławiu. Podczas oficjalnego przemówienia Yoni Assia, współzałożyciel i prezes eToro stwierdził: „Polska szybko staje się centrum finansowym Europy Środkowo-Wschodniej.

  Uruchomienie eToro w polskiej wersji językowej to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie rynkami kapitałowymi wśród Polaków, które obserwujemy na eToro. Nasza społeczność ma za zadanie wspierać inwestorów indywidualnych w ich decyzjach za pomocą prostej, innowacyjnej platformy transakcyjnej i możliwości śledzenia i kopiowania aktywności uczestników handlu społecznościowego.”

  O marce

  eToro jest wiodącą na świecie, online’ową siecią handlu społecznościowego, z ponad pięcioma milionami zarejestrowanych użytkowników z przeszło 170 krajów, na której każdego dnia konta zakładają tysiące nowych inwestorów. Misją eToro jest zrewolucjonizowanie sposobu w jaki ludzie korzystają z rynków finansowych i sprawienie, by inwestowanie było bardziej społeczne, proste, przyjemne i przejrzyste.

  Od momentu wejścia na rynek w 2007 roku, platforma eToro uplasowała się na pozycji lidera rynku w handlu społecznościowym (social trading). Potwierdzają to liczne nagrody, np. zdobyta ostatnio Best of Show będąca uznaniem organizatorów kongresu Finovate Europe 2015. Yoni Assia, prezes i współzałożyciel eToro jest z kolei uwzględniony w zestawieniu Financial NewsFinTech 40 power list.

   Globalna platforma społecznościowa, umożliwiająca szereg interakcji pomiędzy użytkownikami, od komunikacji przez kopiowanie i śledzenie inwestycji, pozwala wykorzystać doświadczenie i przepisy na sukces innych inwestorów. Społecznościowy aspekt eToro jest pierwszy w swoim rodzaju i w przeciwieństwie do tradycyjnych platform transakcyjnych czyni inwestowanie przejrzystym i otwartym dla wszystkich.

  eToro działa za zezwoleniem i jest regulowane zarówno przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych (CySEC) brytyjskie Financial Conduct Authority (FCA).

   


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  etoro