28 sierpnia 2017, 17:00:Konferencja Internet Banking Security - Hotel Mazurski Raj Piaski 5 Ruciane Nida, 12-220 Polska

FINTECH Solutions

FINTECH Solutions specjalizuje się  w rozwiązaniach systemowych dzięki którym można skalowalnie zarządzać wierzytelnościami, płatnościami, klientami, kredytami czy liniami odnawialnymi. W swoim portfelu usług posiada również integracje systemów księgowych takimi jak SAP czy NAV. Pomimo specjalizacji backendu pojęcie frontu nie jest im obce.

FINTECH Solutions to firma IT specjalizująca się w rozwiązaniach m.in. dla instytucji pożyczkowych. Zespół programistów stanowią osoby z doświadczeniem w językach: PHP7, PostgreSQL, AngularJS, JAVA, TypeScript, MongoDB, Git, Redis, Symfony3, ZF3, ReactJS.

Praktycznie każde nowoczesne przedsiębiorstwo potrzebuje wsparcia IT w zakresie integracji systemów wewnętrznych. Szacuje się, że nieefektywne i przestarzałe systemu zarządzania procesami stanowią jedną z największych barier do rozwoju przedsiębiorstw. Istotne znaczenie ma tzw. pojęcie długu technologicznego, który z czasem może być przyczyną poważnych problemów z pozyskaniem nowych kontrahentów.

Polskie firmy boją się inwestować w nowoczesne i automatyczne rozwiązania. Z tego powodu wiele zasobów przedsiębiorstwa jest marnowanych na uciążliwe działania, które jednocześnie generują stałe koszty i uniemożliwiają podjęcia inicjatywy w innych, bardziej zyskownych obszarach. FINTECH Solutions rozwiązuje te problemy.

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Aktualności

Start-upy

Inteca logo
Inteca
Inteca wspiera instytucje finansowe i duże organizacje...
PayTel logo.
PayTel
PayTel jest spółką teleinformatyczną powstałą w 2003...
eService logo
eService
Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService...
eCard logo.
eCard
eCard S.A. funkcjonuje już ponad 17 lat i oferuje kompleksowe...
Dotpay logo
Dotpay
Usługi Dotpay obejmują szybkie płatności online (akceptacja...
Revolut App Logo.
Revolut
Revolut to aplikacja, do której podpinamy prepaidową...