30 maja 2017, 09:00:Sektor 3.0 - Shape your future - Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Kopernika 17, 00-359 Warszawa, Polska

FINTECH Solutions

FINTECH Solutions specjalizuje się  w rozwiązaniach systemowych dzięki którym można skalowalnie zarządzać wierzytelnościami, płatnościami, klientami, kredytami czy liniami odnawialnymi. W swoim portfelu usług posiada również integracje systemów księgowych takimi jak SAP czy NAV. Pomimo specjalizacji backendu pojęcie frontu nie jest im obce.

FINTECH Solutions to firma IT specjalizująca się w rozwiązaniach m.in. dla instytucji pożyczkowych. Zespół programistów stanowią osoby z doświadczeniem w językach: PHP7, PostgreSQL, AngularJS, JAVA, TypeScript, MongoDB, Git, Redis, Symfony3, ZF3, ReactJS.

Praktycznie każde nowoczesne przedsiębiorstwo potrzebuje wsparcia IT w zakresie integracji systemów wewnętrznych. Szacuje się, że nieefektywne i przestarzałe systemu zarządzania procesami stanowią jedną z największych barier do rozwoju przedsiębiorstw. Istotne znaczenie ma tzw. pojęcie długu technologicznego, który z czasem może być przyczyną poważnych problemów z pozyskaniem nowych kontrahentów.

Polskie firmy boją się inwestować w nowoczesne i automatyczne rozwiązania. Z tego powodu wiele zasobów przedsiębiorstwa jest marnowanych na uciążliwe działania, które jednocześnie generują stałe koszty i uniemożliwiają podjęcia inicjatywy w innych, bardziej zyskownych obszarach. FINTECH Solutions rozwiązuje te problemy.

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Aktualności

Start-upy

PayTel logo.
PayTel
PayTel jest spółką teleinformatyczną powstałą w 2003...
Polski Standard Płatności.
Polski Standard Płatności
Grupa tworzy nowy standard płatności dostępny dla wszystkich...
Cinkciarz.pl logo
Cinkciarz.pl
Cinkciarz.pl - jedna z najszybciej rozwijających się...
Kundi logo
Kundi
Kundi - wykorzystują podejście w stylu collaborative...
SkyCash logo
SkyCash
SkyCash - dzięki SkyCash nie trzeba już szukać parkometru...
Przelewy24 logo
Przelewy24
Przelewy24 - jeden z najpopularniejszych operatorów...