Folx

  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 16 kwietnia 2018 Aktualizacja: 16 kwietnia 2018

  Pierwsza sieć komórkowa z subskrypcją. „Pobierz aplikację, załóż konto i włącz subskrypcję – zrezygnuj kiedy chcesz” – tak reklamuje się nowa sieć komórkowa Folx. Subskrypcja łączy zalety abonamentu i telefonu na kartę.

  W Folx rachunki płacą się same. Wystarczy, że użytkownik podepnie kartę płatniczą do konta Folx i nie musi pamiętać o płatnościach, terminach i przelewach. Użytkownik może dołączyć i zrezygnować, kiedy chce. Sybskrypcję można włączać i wyłączać w aplikacji – w każdej chwili, bez konsekwencji.

  Pierwsza sieć z subskrypcją

  Klient w Folx może mieć całkiem nowy numer lub przenieść dotychczasowy. Nowy numer można stworzyć w unikatowy sposób, dobierając poszczególne cyfry lub go losując. Jeśli użytkownik nie chce rozstawać się ze swoim dotychczasowym numerem, może przenieść go do Folx – bez stania w kolejce w salonie, wystarczy zmienić go w aplikacji.

  Kartę SIM można zamówić online i przyjedzie ona do użytkownika w miastach takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Szczecin oraz na terenie aglomeracji śląskiej.

  Zaproś znajomych i skorzystaj z promocji

  Gdy ktoś dołączy do sieci Folx, korzystając z Twojego zaproszenia, oboje dostajecie darmowy miesiąc subskrypcji. Im więcej osób użytkownik zaprosi, tym dłużej nic nie płaci.

  Aplikacja Folx dostępna jest na systemy Android i iOS – sklep Google Play.

   

   

   

   


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  folx-subskrypcja