25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Folx

Folx - subskrypcja w sieci komórkowej

Pierwsza sieć komórkowa z subskrypcją. „Pobierz aplikację, załóż konto i włącz subskrypcję – zrezygnuj kiedy chcesz” – tak reklamuje się nowa sieć komórkowa Folx. Subskrypcja łączy zalety abonamentu i telefonu na kartę.

W Folx rachunki płacą się same. Wystarczy, że użytkownik podepnie kartę płatniczą do konta Folx i nie musi pamiętać o płatnościach, terminach i przelewach. Użytkownik może dołączyć i zrezygnować, kiedy chce. Sybskrypcję można włączać i wyłączać w aplikacji – w każdej chwili, bez konsekwencji.

Pierwsza sieć z subskrypcją

Klient w Folx może mieć całkiem nowy numer lub przenieść dotychczasowy. Nowy numer można stworzyć w unikatowy sposób, dobierając poszczególne cyfry lub go losując. Jeśli użytkownik nie chce rozstawać się ze swoim dotychczasowym numerem, może przenieść go do Folx – bez stania w kolejce w salonie, wystarczy zmienić go w aplikacji.

Kartę SIM można zamówić online i przyjedzie ona do użytkownika w miastach takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Szczecin oraz na terenie aglomeracji śląskiej.

Zaproś znajomych i skorzystaj z promocji

Gdy ktoś dołączy do sieci Folx, korzystając z Twojego zaproszenia, oboje dostajecie darmowy miesiąc subskrypcji. Im więcej osób użytkownik zaprosi, tym dłużej nic nie płaci.

Aplikacja Folx dostępna jest na systemy Android i iOS – sklep Google Play.