25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

FXManago

FxManago startup

FXManago to aplikacja dla firm, które współpracują z zagranicznymi dostawcami lub klientami.

Mając kilku czy kilkunastu kontrahentów zagranicznych i rozliczając, co miesiąc kolejne faktury przedsiębiorcy, jak wynika z wywiadów z nimi, tracą poczucie kontroli, jeśli chodzi o zysk lub stratę na marży handlowej biorąc pod uwagę zmienność na walutach.

Kontroluj marżę handlową na zagranicznych kontraktach

FXManago przywraca stan uporządkowania integrując dane z różnych systemów, wskazując konkretne wyniki na kontraktach, kontrahentach czy fakturach w odniesieniu do poziomów rynkowych i kursu budżetowego. Więcej informacji: www.fxmanago.com

Zespół FXManago brał udział w akceleracji startupów HugeThing w Warszawie. Został też finalistą F10 – akceleracji dla fintech w Zurichu w Szwajcarii.

Więcej na temat aplikacji można przeczytać w rozmowie z Radkiem Wierzbickim, prezesem i założycielem FX Manago. Wywiad dostępny jest tutaj – Radek Wierzbicki, FXManago – pomagamy kontrolować marżę handlową przy dużej liczbie kontraktów zagranicznych.