Glodny.pl

  0
  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 9 sierpnia 2018 Aktualizacja: 9 sierpnia 2018

  Glodny.pl to serwis do zamawiania jedzenia online o szwedzkim rodowodzie. W Polsce zadebiutował w czerwcu 2017 roku.

  – W Szwecji zaczęła się nasza przygoda z dostarczaniem posiłków z restauracji do domów i biur (jesteśmy tam znani jako Hungrig.se). Po sukcesie i szybkim zdominowaniu szwedzkiego rynku food delivery stwierdziliśmy, że nadszedł czas na sprawdzenie naszych sił i wykorzystanie zdobytego doświadczenia na kolejnym. Ze względu na moje polskie pochodzenie… padło właśnie na Polskę – mówi Michał Zawiasa, CEO Glodny.pl.

  Czymś czego nie ma u konkurencji jest na przykład własna flota samochodowa, motocyklowa oraz rowerowa dostawców. Restauracja, która decyduje się na współpracę nie musi w takim przypadku angażować własnych sił na dostawę, Glodny.pl zapewnia kompleksową obsługę zamówienia, od uruchomienia aplikacji w smartfonie, aż po dostarczenie posiłku.

  W Glodny.pl znaleźć można nie tylko fast foody czy domowe obiady, istnieje także możliwość złożenia zamówienia z bardziej wykwintnych restauracji, lub kawiarni. Szeroki wachlarz wyboru, od burgerów, przez kuchnię japońską, tajską, indyjską, francuską, aż po możliwość zamówienia tortu na urodziny (przykładowe restauracje z Poznania to Shrimp House – owoce morza czy Kafej – cukiernia wegańska, we Wrocławiu polecić można restaurację Ahimsa – serwującą potrawy wegańskie, indyjskie oraz bezglutenowe orz m.in. Vege Life – sałatki wegetariańskie, jeśli chodzi o Łódź warto wspomnieć o American Bull – klasycznych amerykańskich burgerach oraz o Pąki z mąki – czyli pączkarni ).

  Od strony użytkowej warto zwrócić uwagę na personalizację konta, dzięki której istnieje możliwość zapisania adresów dostawy (więcej niż jednego), w tym także możliwość geolokalizacji oraz „odbiór własny” (przydatny w chwili odbioru zamówienia podczas powrotu z pracy do domu).

  Jak wygląda proces płatności? Więcej na temat transakcji na przykładzie BLIK OneClick można przeczytać tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  glodny-pl