25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Glodny.pl

Glodny.pl fintech

Glodny.pl to serwis do zamawiania jedzenia online o szwedzkim rodowodzie. W Polsce zadebiutował w czerwcu 2017 roku.

– W Szwecji zaczęła się nasza przygoda z dostarczaniem posiłków z restauracji do domów i biur (jesteśmy tam znani jako Hungrig.se). Po sukcesie i szybkim zdominowaniu szwedzkiego rynku food delivery stwierdziliśmy, że nadszedł czas na sprawdzenie naszych sił i wykorzystanie zdobytego doświadczenia na kolejnym. Ze względu na moje polskie pochodzenie… padło właśnie na Polskę – mówi Michał Zawiasa, CEO Glodny.pl.

Czymś czego nie ma u konkurencji jest na przykład własna flota samochodowa, motocyklowa oraz rowerowa dostawców. Restauracja, która decyduje się na współpracę nie musi w takim przypadku angażować własnych sił na dostawę, Glodny.pl zapewnia kompleksową obsługę zamówienia, od uruchomienia aplikacji w smartfonie, aż po dostarczenie posiłku.

W Glodny.pl znaleźć można nie tylko fast foody czy domowe obiady, istnieje także możliwość złożenia zamówienia z bardziej wykwintnych restauracji, lub kawiarni. Szeroki wachlarz wyboru, od burgerów, przez kuchnię japońską, tajską, indyjską, francuską, aż po możliwość zamówienia tortu na urodziny (przykładowe restauracje z Poznania to Shrimp House – owoce morza czy Kafej – cukiernia wegańska, we Wrocławiu polecić można restaurację Ahimsa – serwującą potrawy wegańskie, indyjskie oraz bezglutenowe orz m.in. Vege Life – sałatki wegetariańskie, jeśli chodzi o Łódź warto wspomnieć o American Bull – klasycznych amerykańskich burgerach oraz o Pąki z mąki – czyli pączkarni ).

Od strony użytkowej warto zwrócić uwagę na personalizację konta, dzięki której istnieje możliwość zapisania adresów dostawy (więcej niż jednego), w tym także możliwość geolokalizacji oraz „odbiór własny” (przydatny w chwili odbioru zamówienia podczas powrotu z pracy do domu).

Jak wygląda proces płatności? Więcej na temat transakcji na przykładzie BLIK OneClick można przeczytać tutaj.