21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

iniJOB

Logo iniJOB - serwisu, na którym pracownicy mogą opiniować swoje miejsce pracy i wpływać na jego poprawę.

iniJOB jest miejscem, w którym pracownicy mogą organizować się, aby w bezpieczny i anonimowy sposób wpływać na zmiany w miejscu pracy.

Założyciel – Bartosz Michałek

iniJOB jest miejscem, w którym pracownicy mogą organizować się, aby w bezpieczny i anonimowy sposób wpływać na zmiany w miejscu pracy.

Jednocześnie pracodawcy – odpowiadając na inicjatywy zespołu – mają szansę nie tylko na poprawianie atmosfery w pracy i budowanie swojego wizerunku, ale także zatrzymanie dobrych pracowników. iniJOB nie jest więc kolejnym portalem społecznościowym dla osób poszukujących pracy, a dla tych, którzy chcą pracować w lepszych warunkach.

– Obecnie w Internecie nie ma takiego miejsca jak iniJOB. Chcemy pokazać ludziom, że czasem łatwiej jest się zorganizować, aby wpłynąć na pracodawcę, niż – jak to ostatnio modne w mediach społecznościowych – „rzucać korpo” czy zmieniać je na inne – niekoniecznie lepsze – wyjaśnia Bartosz Michałek, założyciel portalu.

– Przez wiele lat budowałem firmę i zatrudniałem ludzi. Niemalże każdego dnia zajmowałem się rozwiązywaniem wielu wewnętrznych problemów pojawiających się na linii pracownik – pracodawca. Mam świadomość, jak trudno jest pogodzić potrzeby tych dwóch stron. Dlatego postanowiłem stworzyć portal, który będzie to wspierać – dodaje.

Więcej o działalności iniJOB możecie się dowiedzieć w naszej rozmowie z Bartoszem Michałkiem.