25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Inteca

Inteca logo

Inteca wspiera instytucje finansowe i duże organizacje w codziennych wyzwaniach cyfrowej transformacji, zgodności infrastruktury IT z regulacjami i w zrównoważonym rozwoju. Realizuje rozbudowane projekty IT dla największych banków w Polsce i dużych firm z sektorów przemysłu, usług i administracji publicznej.

Inteca to zespół doświadczonych specjalistów od integracji systemów, którzy pomagają swoim klientom optymalizować inwestycje, by sprawniej zarządzać przedsiębiorstwem i jego procesami.

Czytaj także: BLIK nie jest Fidget spinnerem płatności. Wywiad z Dariuszem Mazurkiewiczem z PSP

Jakie wsparcie w rozwoju biznesu daje Inteca?

Instalacja API Management i rozwiązań otwartej bankowości

Inżynierowie Inteca zaprojektowali gotowe do implementacji rozwiązanie regulacyjne, zgodne z wytycznymi Dyrektywy PSD2 i standardami Otwartej Bankowości. APILOGIC Otwarte API Bankowe i API Agregator dają organizacjom możliwość szybszego przejścia w stronę innowacji finansowych.

Budowa i rozwój architektur korporacyjnych

Inteca pomaga zwiększyć spójność krajobrazu obecnie wykorzystywanych aplikacji, zintegrować je, eliminować potencjalne konflikty.

Integracja systemów  

Inteca proponuje wiele gotowych rozwiązań integracyjnych. Pomaga łączyć i dostrajać aktywne mechanizmy organizacji, by pracowała wydajniej i oszczędniej.

Automatyzacja i modelowanie procesów biznesowych

Inżynierowie Inteca wiedzą, jak wymodelować i usprawnić tysiące procesów. Dzięki temu klient w czasie rzeczywistym nadzoruje zdarzenia, eliminuje trudności i szybciej reaguje na błędy, zwiększając jakość swoich usług i produktów.

Wdrożenia i rozwój pakietu webMethods

Partnerem Inteca w zakresie wysokiej klasy oprogramowania dla biznesu jest Software AG, dostawca stosu technologicznego webMethods. Elementy software są dobierane w zależności od potrzeb i wymagań projektów. Inteca szkoli również z zakresu i możliwości webMethods.