25 października 2017, 14:00:Fintech Brunch#2 - Klubokawiarnia Miłość, Kredytowa 9, 00-058, Warszawa, Polska

iPOS

iPOS logo.

iPOS – Aby móc efektywnie zarządzać własnym biznesem potrzebne jest rozwiązanie łączące wszystkie elementy – platforma pozwalająca na zdalne zarządzanie urządzeniami, usługami, asortymentem i personelem zapewniająca jednocześnie bieżące informacje o kluczowych aspektach prowadzonej działalności. Przedstawiamy iPOS web – Twojego nowego doradcę, dostępnego dla każdego nabywcy kasoterminala.

iPOS to polski producent rozwiązań informatycznych dla małych i średnich detalistów i punktów usługowych. To jeden z najciekawszych projektów FinTechowych ostatnich lat. Od końcówki 2016 roku firma obsługuje iPOS duet, który jest fiskalną drukarką zintegrowaną z terminalem płatniczym oraz aplikacją w chmurze – iPOS Web. iPOS Web służy do zarządzania punktami handlowymi. Kasoterminal od iPOS jest zdecydowanie godny uwagi.

Więcej o tym dlaczego warto skorzystać z rozwiązań iPOS możecie przeczytać tutaj – Małe sklepy u progu rewolucji. Chcą konkurować z wielkimi marketami

i tutaj –Kasy fiskalne przechodzą do lamusa

Kwestia bezpieczeństwa danych ma dla firmy najwyższy priorytet. Począwszy od doboru urządzeń płatniczych i fiskalnych, przez architekturę systemu i obsługę danych osobowych po regulacje i wewnętrzne polityki, wszystko zostało podporządkowane jednemu celowi – zapewnieniu klientom iPOS poczucia bezpieczeństwa.

Platforma iPOS web jest dostępna w trzech pakietach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Bez kontraktów i długotrwałych zobowiązań – można pakiet stosownie do sytuacji i swobodnie zmieniać w zależności od potrzeb, a system dostosuje się do Ciebie bez konieczności wymiany sprzętu.

Pakiety iPOS

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone