17 maja 2017, 09:00:infoShare 2017 - AmberExpo, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk, Polska

JadeZabiore.pl

JadeZabiore – pierwszy polski serwis umożliwiający każdemu z nas zostanie kurierem. Jedziesz z Warszawy do Gdańska? Zabierz ze sobą przesyłkę, a zarobisz na darmowy obiad!

Założyciele: Wojciech Szulc, Łukasz Starowicz, Piotr Kowalski

Działalność: przewóz paczek i towarów różnych

jadezabiore
JadeZabiore.pl zadebiutowało w 2014 roku. Startup oferuje amatorskie usługi kurierskie. Każdy z nas może stać się kurierem, dzięki JadeZabiore. Nie ważne czy chcesz przewieźć grę video, płytę z muzyką, dwumetrowego pluszaka czy akwarium pełne żywych raków.

Kilka tygodni temu portal Fintek.pl przeprowadził wywiad z  Piotrem Kowalskim – jednym z założycieli JadeZabiore.pl. Startup wygrał konkurs ReadyToGo – organizowany przez katowicki Business Link. Nagrodą był dwutygodniowy pobyt w Dolinie Krzemowej, który pozwolił twórcom dostrzec popełnione błędy.

Od tamtego czasu działalność firmy rozkwita, a już w listopadzie bieżącego roku pojawi się nowa wersja strony internetowej oraz aplikacja mobilna JadeZabiore.pl

Tak swoją działalność opisują sami zainteresowani:

„Czy zastanawiałeś/-aś się kiedyś, dokąd jadą ci wszyscy ludzie, których mijasz na drodze czy widzisz z okna? Każdego dnia tysiące Polaków wyruszają we wszystkich możliwych kierunkach.

W tym samym momencie spora grupa Polaków myśli o nadaniu przesyłki – mniejszej bądź większej – do miejsca, do którego zapewne jedzie ktoś z tej pierwszej grupy. Pomyśleliśmy więc: a gdyby tak połączyć jednych z drugimi? Tak narodził się pomysł na portal Jadezabiore.pl.

Jadezabiore.pl to odpowiedź na codzienne potrzeby każdego z nas. Zapewne Ty również nie raz zadawałeś sobie pytanie: „czy któryś z moich znajomych jedzie w ważnym dla mnie kierunku i czy mógłby zabrać ze sobą moją paczkę?”. Portal Jadezabiore.pl ma sprawić, że każdy zarejestrowany użytkownik… stanie się Twoim znajomym.

Nie musisz pytać – po prostu wpisz, skąd i dokąd, następnie wybierz, kto ma zabrać przesyłkę i gotowe! Dzięki naszemu systemowi weryfikacji masz gwarancję, że po drugiej stronie jest osoba zaufana, jak Twój znajomy.

Jeżeli natomiast nie potrzebujesz nic wysłać, ale dużo podróżujesz, sprawdź, czy ktoś nie ma potrzeby wysłania przesyłki w Twoim docelowym kierunku. Wpisz, skąd i dokąd jedziesz, wybierz, którą przesyłkę lub przesyłki możesz zabrać… i gotowe! Może się okazać, że zabierając kilka paczek czy kopert do miejsca, do którego i tak miałeś jechać, nie dość, że pokonasz całą drogę za darmo, to wystarczy również na dobry obiad :)”

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Aktualności

Start-upy

Adyen
Adyen - holenderski startup zajmujący się płatnościami...
TWINO
TWINO
TWINO - firma z sektora FinTech i jedna z najszybciej...
PayU logo.
PayU
PayU - jeden z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych...
Logo iniJOB - serwisu, na którym pracownicy mogą opiniować swoje miejsce pracy i wpływać na jego poprawę.
iniJOB
iniJOB jest miejscem, w którym pracownicy mogą organizować...
Codewise Logo
Codewise
Codewise - polski startup, który oferuje narzędzia...
Coinfirm logo
Coinfirm
Coinfirm - polski startup działający w oparciu o technologię...