JustDrive

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 5 lutego 2018 Aktualizacja: 5 lutego 2018

  JustDrive to aplikacja stworzona z myślą o kierowcach. Dzięki niej można zapłacić za zatankowane paliwo bez użycia portfela. Wystarczy smartfon z zainstalowaną apką.

  Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, co umożliwia w łatwy i przyjemny sposób korzystanie z niej. Po założeniu konta wystarczy podać metodę płatności oraz dodać kartę, z której pobierane będą środki do zapłaty. Gdy użytkownik zatankuje swoje auto na jednej ze stacji Orlen lub Bliska wystarczy, że zeskanuje kod QR z dystrybutora, a pieniądze zostaną ściągnięte z jego karty.

  JustDrive dostępna jest jedynie dla przedsiębiorców i nie oferuje wsparcia dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że aby z niej korzystać należy prowadzić własną działalność gospodarczą. Platforma została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy posiadają samochód i szukają prostych rozwiązań. Każda osoba rozliczająca się z paliwa wie, jak ciężko jest zebrać wszystkie faktury VAT w jednym miejscu. JustDrive rozwiązuje ten problem.

  Aplikacji można używać na wielu samochodach, wystarczy, że będziemy posiadać smartfon z zainstalowanym JustDrive. Istnieje również możliwość płacenia aplikacją za resztę usług w obrębie stacji paliw, a także zbieranie punktów w programie lojalnościowym VITAY.

  Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  justdrive