25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

JustDrive

justdrive logo

JustDrive to aplikacja stworzona z myślą o kierowcach. Dzięki niej można zapłacić za zatankowane paliwo bez użycia portfela. Wystarczy smartfon z zainstalowaną apką.

Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, co umożliwia w łatwy i przyjemny sposób korzystanie z niej. Po założeniu konta wystarczy podać metodę płatności oraz dodać kartę, z której pobierane będą środki do zapłaty. Gdy użytkownik zatankuje swoje auto na jednej ze stacji Orlen lub Bliska wystarczy, że zeskanuje kod QR z dystrybutora, a pieniądze zostaną ściągnięte z jego karty.

JustDrive dostępna jest jedynie dla przedsiębiorców i nie oferuje wsparcia dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że aby z niej korzystać należy prowadzić własną działalność gospodarczą. Platforma została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy posiadają samochód i szukają prostych rozwiązań. Każda osoba rozliczająca się z paliwa wie, jak ciężko jest zebrać wszystkie faktury VAT w jednym miejscu. JustDrive rozwiązuje ten problem.

Aplikacji można używać na wielu samochodach, wystarczy, że będziemy posiadać smartfon z zainstalowanym JustDrive. Istnieje również możliwość płacenia aplikacją za resztę usług w obrębie stacji paliw, a także zbieranie punktów w programie lojalnościowym VITAY.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.