21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Kontomatik

Kontomatik logo

Kontomatik – wiodące API bankowe. Technologia firmy zapewnia dostęp do historii operacji bankowych użytkowników danego przedsiębiorstwa.

Kontomatik jest wiodącym na rynku produktem, który pozwala firmom finansowym zidentyfikować klienta, dostosować ofertę oraz wykonać scoring kredytowy. Firma działa na rynku od 2009 roku. Z Kontomatik otrzymasz o wiele więcej niż tylko produkt. Zespół profesjonalistów pomoże nie tylko w integracji, ale także w dalszym usprawnieniu działania produktu.

Kontomatik zapewnia najwyższy poziom stabilności. Niech twoja firma stanie się prawdziwym innowatorem dzięki użyciu zaawansowanych technologii dostarczonych przez Kontomatik.

Kto może korzystać z usług Kontomatik?

  • Banki – Klienci często używają niewłaściwych produktów, ponieważ nie mają dostępu do informacji na ich temat. Już teraz Kontomatik pozwala na agregację, analizę oraz przetwarzanie danych. Te dane tworzą możliwość rozwoju bankom z atrakcyjnymi produktami.
  • Pożyczkodawcy – twoja firma będzie mogła ulepszyć prędkość i bezpieczeństwo oferowanych usług. Z Kontomatik będziesz mógł wykonać natychmiastową identyfikację klienta poprzez przetwarzanie jego danych bankowych. Ponadto, można wykonać szczegółową punktację kredytową, która będzie oparta na prawdziwej historii operacji bankowych. Otrzymasz wiodące na rynku stabilności, bezpieczeństwa i jakości danych.
  • Startupy i aplikacje PFM – Opracowanie własnych aplikacji wymaga dużo zasobów. Kontomatik pozwoli twojej firmie skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nowoczesna technologia Kontomatik bezpiecznie i skutecznie łączy konto bankowe użytkownika z aplikacją. Będziesz mógł stworzyć doskonałą aplikację ze wsparciem naszej technologii.

Poniżej wideo instruktażowe – pokazujące wykorzystanie Kontomatik przez startupy.