21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Kredytmarket

Kredytmarket logo

Kredytmarket.com to internetowa platforma finansowa, stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, która udziela online krótkoterminowych kredytów na działalność gospodarczą.

Decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu 15 min. Finansowanie udostępniane w ciągu 24 godz. na warunkach porównywalnych z ofertą banków. Ale bez zbędnych formalności, z użyciem bezpiecznych technologii, z myślą o wygodzie przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Operatorem serwisu Kredytmarket.com jest Polska Platforma Kredytowa SA, start-up z siedzibą w Campus Google Warsaw, założony przez Aleksandra Widerę, praktyka z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej (w przeszłości związanego z Ipopema TFI i mBankiem). W Radzie Nadzorczej spółki zasiadają Wiesław Thor, Artur Kawa, Paweł Zylm i Marcin Bartczak.

Ostatnio firma została wybrana do prowadzonego przez Google konkursu Campus Residency.

Rezydenci programu mogą przez 6 miesięcy korzystać z bezpośredniego wsparcia mentorów i ekspertów Campusu i uczestniczyć w dedykowanych szkoleniach, mają także dostęp do globalnej sieci Google for Entrepreneurs. Program rozpoczyna się w czerwcu i pozwala Kredytmarketowi do końca roku pracować w darmowej przestrzeni Campus Warsaw.

– Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie 10 startupów technologicznych z Europy Środkowo-Wschodniej, zakwalifikowanych przez Google do programu Campus Residency – mówi Aleksander Widera, założyciel i prezes Polskiej Platformy Kredytowej SA, operatora serwisu Kredytmarket.com. – Ten półroczny program akceleracyjny pozwoli nam osiągnąć wyższy poziom rozwoju naszego biznesu.