Kredytmarket

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 6 czerwca 2017 Aktualizacja: 6 czerwca 2017

  Kredytmarket.com to internetowa platforma finansowa, stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, która udziela online krótkoterminowych kredytów na działalność gospodarczą.

  Decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu 15 min. Finansowanie udostępniane w ciągu 24 godz. na warunkach porównywalnych z ofertą banków. Ale bez zbędnych formalności, z użyciem bezpiecznych technologii, z myślą o wygodzie przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

  Operatorem serwisu Kredytmarket.com jest Polska Platforma Kredytowa SA, start-up z siedzibą w Campus Google Warsaw, założony przez Aleksandra Widerę, praktyka z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej (w przeszłości związanego z Ipopema TFI i mBankiem). W Radzie Nadzorczej spółki zasiadają Wiesław Thor, Artur Kawa, Paweł Zylm i Marcin Bartczak.

  Ostatnio firma została wybrana do prowadzonego przez Google konkursu Campus Residency.

  Rezydenci programu mogą przez 6 miesięcy korzystać z bezpośredniego wsparcia mentorów i ekspertów Campusu i uczestniczyć w dedykowanych szkoleniach, mają także dostęp do globalnej sieci Google for Entrepreneurs. Program rozpoczyna się w czerwcu i pozwala Kredytmarketowi do końca roku pracować w darmowej przestrzeni Campus Warsaw.

  – Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie 10 startupów technologicznych z Europy Środkowo-Wschodniej, zakwalifikowanych przez Google do programu Campus Residency – mówi Aleksander Widera, założyciel i prezes Polskiej Platformy Kredytowej SA, operatora serwisu Kredytmarket.com. – Ten półroczny program akceleracyjny pozwoli nam osiągnąć wyższy poziom rozwoju naszego biznesu.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  kredytmarket