LeaseLink

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 15 maja 2017 Aktualizacja: 15 maja 2017

  Leaselink to firma, której celem jest dostarczanie przedsiębiorcom usługi leasingowej w bardzo prosty, przejrzysty i niezwykle szybki sposób.

  LeaseLink dąży do tego, aby doświadczenie klientów korzystających z leasingu było podobne jak przy płatności „szybkim przelewem” (pay‑by‑link). Podejście do biznesu nacechowane jest typowymi zasadami firm technologicznych (FinTech) opiera się na połączeniu know-how i oprogramowania tak, aby:

  • maksymalnie uprościć procesy i obniżyć koszty działalności
  • przez co oferować usługę tańszą niż dostępne alternatywy na rynku
  • a zyski czerpać poprzez efekt skali a nie jednostkową transakcję/klienta.

  20 letnie doświadczenie w oferowaniu firmom usług finansowych, poznanie i zastosowanie najlepszych praktyk leasingu oraz najważniejsze – doświadczenie „bycia przedsiębiorcą” – znajduje swoje odzwierciedlenie w naszej działalności.

  Leaselink jako jedyna firma na rynku Europejskim realizuje całą procedurę leasingową ON-LINE, wszystkie formalności załatwisz w autorskiej Aplikacji bez dokumentów i zbędnych wymagań w 15 minut, bez wychodzenia z biura – każdego dnia, niezależnie od pory.

  Spółka specjalizuje się w transakcjach 1-30 tyś dokonywanych w e-handlu lub bezpośrednio od dostawców gdy chcesz zapłacić za swoje zakupy leasingiem tak samo wygodnie jak przelewem. Zobaczcie jak wygląda korzystanie z usługi krok po kroku.

  Leaslink krok po kroku.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  leaselink