Morizon

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 12 maja 2017 Aktualizacja: 12 maja 2017

  Grupa Morizon to technologiczna platforma nieruchomościowo-finansowa umożliwiająca wyszukiwanie, finansowanie i dokonywanie transakcji na rynku nieruchomości.

  Grupa dostarcza kompleksowe usługi i narzędzia FinTech dla pośredników finansowych, biur nieruchomości i deweloperów oraz dysponuje własną siecią profesjonalnych doradców kredytowych. Morizon jest największym niezależnym wydawcą serwisów nieruchomości w Polsce. Portale Grupy odwiedza miesięcznie ok. 1 milion użytkowników, a najważniejszym i największym serwisem nieruchomościowym Grupy jest Morizon.pl.

  Morizon stale współpracuje z blisko 4000 biur nieruchomości i deweloperów i rozbudowuje własną sieć profesjonalnych doradców kredytowych (Morizon Finanse). Laureat Deloitte Technology Fast 50 w latach 2012 i 2013 – jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej.

  W kwietniu 2016 r. do Grupy dołączył FinPack – firma, która zmieniła rynek pośrednictwa finansowego w Polsce, wprowadzając nowatorskie rozwiązanie dla doradców finansowych, agencji nieruchomości i klientów indywidualnych, które znacznie ułatwia i skraca procedurę wybrania i uzyskania kredytu hipotecznego.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  morizon