MyPłacimy.pl

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 29 maja 2017 Aktualizacja: 29 maja 2017

  Celem przedsięwzięcia jest finansowanie e-zakupów mikro i małych przedsiębiorców. Pomysł powstał z myślą o firmach, które potrzebuję kilkutygodniowego finansowania na czas realizacji zamówienia – tak aby po jego realizacji i otrzymaniu zapłaty, oddać zwrócić środki za dokonanie zakupu.

  MyPłacimy.pl nie oferuje zbyt dużych limitów, ale wsparcie można otrzymać bardzo szybko i sprawnie. Usługi serwisu oferowane są przedsiębiorcom zarejestrowanym w Polsce. Serwis akceptuje zakupy w każdym dobrym eSklepie, prowadzonym przez polską lub zagraniczną firmę, która ma właściwy regulamin, prawidłowo realizuje zamówienia i nie ma uzasadnionych, negatywnych opinii. Zawsze można zadzwonić lub napisać i zapytać o konkretny sklep, podając jego stronę www.
  Po zawarciu umowy można robić dowolną liczbę zakupów do wysokości salda przyznanego limitu. Spłata zobowiązań z tytułu wcześniejszych zakupów odnawia wysokość limitu o wartość dokonanej spłaty. Sklepy internetowe przyjmują wpłaty od MyPłacimy.pl.

  Jeśli przewidujesz, że Twoje przedsiębiorstwo nie będzie w stanie spłacić swojego zobowiązania względem My Płacimy w ciągu 10 tygodni, wówczas należy się skontaktować z firmą i ustalić inny termin spłaty na podobnych warunkach.

  Nasza usługa

  1. Spółka My Płacimy świadczy usługę odroczonego terminu płatności na zakupy B2B w Internecie.
  2. Limity na zakupy z odroczonym terminem płatności przyznawane są mikro i małym przedsiębiorcom, które wykorzystują na transakcje w każdy dobrym e-sklepie w Polsce oraz innych krajach. Limity dla nowych Klientów wynoszą od 2,5 tys. do 15 tys. zł, a później mogą być podwyższone.
  3. Dzięki usłudze spółki My Płacimy, przedsiębiorcy mogą kupić wszystko czego potrzebują do swojej działalności, a płacą nawet po 10 tygodniach.

  Dlaczego przedsiębiorcy korzystają z My Płacimy?

  1. Usługa jest powszechnie akceptowalna i nasi Klienci mogą dokonywać zakupów z odroczonym terminem płatności w każdym dobrym e-sklepie w Polsce i na Świecie.
  2. Decyzja o przyznaniu limitu na zakupy podejmowana jest w ciągu godziny na podstawie numeru NIP firmy. Umowa ma tylko 1 stronę i wysyłana jest e-mailem w kilkanaście minut po otrzymaniu przelewu weryfikującego.
  3. Klienci obsługiwani są poprzez najprostsze kanały komunikacji, a więc telefon oraz e-mail. Nie jest wymagane zakładanie konta lub wykonywania innych kłopotliwych czynności.
  4. Obowiązują jasne i proste zasady naliczania opłat. Każdy tydzień odroczonego terminu płatności kosztuje 0,9% kwoty dokonanych zakupów. Minimalny termin płatności to 3 tygodnie, a maksymalny wynosi 10 tygodni.
  5. W każdy poniedziałek wysyłany jest e-mail z podsumowaniem dokonanych zakupów, naliczonych opłat i propozycję rabatów za wcześniejszą spłatę należności.
  6. W przypadku przewidywanego opóźnienia w spłacie zobowiązania, spółka My Płacimy proponuje Klientom umowne przesunięcie spłaty o kolejne tygodnie.
  7. Spółka My Płacimy nie dolicza dodatkowych kosztów, które nie są zgodne z przepisami prawa.

  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  myplacimy-pl