Nexo

  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 10 maja 2018 Aktualizacja: 3 czerwca 2019

  Fintechowa firma Nexo wspierana przez Credissimo (firma działa również w Polsce), oferuje nową platformę, która ma służyć do udzielania natychmiastowych pożyczek kryptowalutowych.

  Użytkownicy mogą otrzymać pożyczkę na podstawie ich aktywów kryptowalut, jednocześnie zachowując prawo własności do waluty cyfrowej.

  Weź pożyczkę w krypto

  Nexo twierdzi, że produkt ma zrewolucjonizować rynek blockchain, a na swoją działalność pozyskało kapitał w wysokości 50 milionów USD od inwestorów venture capital, takich jak założyciel Techcrunch, Michael Arrington. Procedura przyznawania pożyczek w Nexo jest dość prosta. Pierwsze aktywa muszą być zdeponowane w portfelu Nexo. Klient otrzymuje wtedy natychmiastową zdolność kredytową i może od razu zarządzać otrzymanymi pieniędzmi. Firma reklamuje, że nie ma żadnych ukrytych opłat, a odsetki naliczane są tylko za te pieniądze, z których korzysta klient. Użytkownik może spłacać swoje zadłużenie w każdym momencie.

  71% inwestorów planuje trzymać swoje cyfrowe aktywa tak długo, jak to możliwe. Nexo daje im możliwość do wydania wartości krypto, bez konieczności jej sprzedawania. Innowacja jest ważna dla całej społeczności, ponieważ produkt ma na celu zapewnienie mechanizmu, który ułatwi kredytowanie oraz funkcjonowanie branży kryptowalut.

  Nexo to wielokrotnie nagradzany zespół, wspierany przez wiodącą grupę FinTech, która obsługuje miliony ludzi w Europie od ponad 10 lat. Jest ściśle nadzorowana przez wiele europejskich organów nadzoru bankowego i usług finansowych.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  nexo