PayPo

  0
  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 8 stycznia 2018 Aktualizacja: 8 stycznia 2018

  PayPo.pl – firma oferująca swoim użytkownikom usługę „kup teraz/zapłać później”, dzięki której robiąc zakupy w Internecie możemy zamówić produkt i zapłacić za niego nawet po 21 dniach od zakupu. Płatność można rozłożyć na wygodne dla użytkownika cztery niskoprocentowe raty.

  Usługa umożliwia szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny model zapłaty za zakupy w sklepach internetowych, bez korzystania z karty kredytowej bądź konta bankowego. Użytkownik nie musi się martwić pamiętaniem o zapłacie – PayPo.pl przypomni mu o tym z odpowiednim wyprzedzeniem za pośrednictwem maila lub telefonu.

  Atutem PayPo.pl jest możliwość otrzymania, a co za tym idzie sprawdzenia towaru przed zapłatą. Jeśli z jakiegoś powodu towar nie dotrze do użytkownika, nie musi on za niego płacić – zapewnia to Gwarancja Ochrony Kupującego. PayPo.pl jest bezpiecznym serwisem, ponieważ nie wymaga loginu ani hasła do banku lub danych karty kredytowej. Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów. Do potwierdzenia zamówienia użytkownika potrzebny jest jedynie kod SMS, który trafia bezpośrednio na telefon.

  Aby skorzystać z tej metody płatności trzeba mieć ukończone 18 lat. Płatność można dokonać zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online.

  Użytkownik może zwiększać swój limit kredytowy poprzez dokonywanie transakcji za pomocą serwisu. Jeżeli chce dokonać większej transakcji, może dokonać przedpłaty na swoje konto w PayPo i wykorzystać te środki w dowolnym momencie.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  paypo