27 lutego 2019, 08:00:Big Data Technology Warsaw Summit 2019 - Hotel Mariott, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

PayTel

PayTel logo.

PayTel jest spółką teleinformatyczną powstałą w 2003 r. świadczącą specjalistyczne usługi elektroniczne i finansowe. Zajmuje się obsługą płatności masowych oraz sprzedażą produktów i usług elektronicznych, w tym usług przedpłacanych telefonii GSM i VoIP, pobierania opłat za rachunki i przetwarzania elektronicznych transakcji płatniczych. Posiada terminale m.in. w salonach Orange, kioskach RUCH, na stacjach benzynowych Huzar i w wielu innych punktach sprzedaży.

PayTel SA jest Krajową Instytucją Płatniczą zgodnie z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego, która w trosce o swoich Klientów stale rozwija i udoskonala swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania. Jest to wiodącą na polskim rynku firma w zakresie usług dodanych: obsługi kart płatniczych, doładowań elektronicznych oraz płatności za rachunki wystawców masowych.

PayTel posiada własne aplikacje terminalowe i własną infrastrukturę, opartą o sprawdzony na świecie system centralny. Dysponuje także własnym zespołem programistycznym, centrum telefonicznej obsługi Klienta oraz m.in. systemem zarządzania terminalami. Dlatego też wiele procesów, np. serwis czy instalacja urządzeń, firma jest w stanie realizować szybciej i efektywniej.