Praca za rogiem

  Asia Stankiewicz
  Asia Stankiewicz
  Opublikowano: 22 stycznia 2018 Aktualizacja: 22 stycznia 2018

  W trakcie poszukiwań nowej pracy kluczowym kryterium na jaki zwraca się uwagę to odległość od miejsca zamieszkania. Większość ludzi nie chce marnować czasu na dojazdy, spędzać długi godzin w samochodzie lub komunikacji miejskiej. Jak znaleźć pracę za przysłowiowym rogiem?

  Twórcy aplikacji „Praca za rogiem” za główny cel obrali sobie udostępnianie ofert pracy znajdujących się blisko miejsca zamieszkania użytkownika.

  Każda oferta pracy zawiera informacje, na jakie stanowisko użytkownik może aplikować, jakie są oferowane zarobki oraz gdzie znajduje się firma. Po wejściu w ofertę pojawiają się informacje dodatkowe., charakterystyczne dla zwykłych ofert. Możemy przeczytać, jakiego wykształcenia i doświadczenia oczekuje od nas pracodawca, jaki jest wymiar godzin oraz wymagane dodatkowe umiejętności. Jeśli oferta nas interesuje klikamy w button „Zgłoś się”.

  Aplikacja jak na razie pokazuje oferty pracy na proste stanowiska – recepcjonistka, elektryk, inspektor w dziale technicznym. „Praca za rogiem” cały czas jest w fazie dopracowywania, ale po wprowadzeniu ofert na wyższe stanowiska oraz poprawieniu małych błędów, może osiągnąć wysokie wyniki.

  Aplikacja dostępna na systemy Android i iOS – sklep Play Google

  Więcej możesz przeczytać tutaj – Szukasz pracy blisko domu? Ściągnij aplikację „Praca za rogiem”


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  praca-za-rogiem