Przelewy24

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 27 kwietnia 2017 Aktualizacja: 27 kwietnia 2017

  Przelewy24 – jeden z najpopularniejszych operatorów płatności w Polsce. W 2016 roku wygrali konkurs Ekomers 2016 – jako najlepszy operator płatności.

  Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z ponad 250 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

  Decydując się na korzystanie z systemu Przelewy24 sprzedawca otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego, w którym na bieżąco może kontrolować zestawienia dokonywanych transakcji, poza tym sklep jest automatycznie w trybie on-line informowany o każdej wpłacie.

  Każdy wynik transakcji przesłany do sklepu jest weryfikowany zwrotnie, aby w 100% potwierdzić, że jego nadawcą był system Przelewy24. Wszystkie potwierdzenia przekazane z systemu Przelewy24 dają pewność wpłynięcia należności na konto sprzedawcy. Narażone na największe ryzyko transakcje kartami płatniczymi poddawane są dodatkowemu procesowi weryfikacji, który w tej chwili eliminuje ryzyko transakcji fraudowych praktycznie w 100%.

  Pieniądze wpłacane przez klientów trafiają na konto sprzedawcy w systemie Przelewy24. Wszystkie wypłaty realizowane są w ciągu 24h od daty zlecenia, zgodnie z harmonogramem wypłat wybranym przez sprzedawcę.

  Ostatnio w firmie Przelewy24 zakończono wdrożenie usługi Visa Checkout, umożliwiającej dokonanie płatności internetowych jednym kliknięciem z poziomu dowolnego urządzenia oraz płatności wewnątrz aplikacji mobilnej. Usługa znacznie upraszcza i przyspiesza proces transakcyjny.

  Skorzystanie z usługi wymaga jednorazowej rejestracji na stronie www.visacheckout.com i podpięcia karty płatniczej. Po utworzeniu konta, jego właściciel będzie miał możliwość przeprowadzenia transakcji zakupowej bez konieczności każdorazowego wprowadzania informacji osobowych i wysyłkowych oraz uzupełniania danych karty w każdym sklepie internetowym ze znakiem Visa Checkout.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  przelewy24