25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Rkantor.com

Rkantor.com

Rkantor.com to pierwszy w Polsce kantor internetowy z kapitałem bankowym, do korzystania z którego nie trzeba zakładać konta w banku. Zwycięzca „Rankingu szybkości transakcji w kantorach internetowych” magazynu Forbes. Poza wymianą walut online oferuje przelewy zagraniczne do 245 państw na świecie od 1 euro oraz darmową wypłatę gotówki w oddziałach.

Rkantor.com stawia na bezpieczeństwo, szybkość transakcji i wygodę klientów. Ma status krajowej instytucji płatniczej, co oznacza, że jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Jak działa Rkantor.com?

Klient nie musi mieć konta w żadnym banku, wystarczy tylko:

 1. Zarejestrować się online – po rejestracji otrzymuje dostęp do 19 rachunków walutowych. Za ich prowadzenie i utrzymanie nie są pobierane żadne opłaty.
 2. Zasilić Portfel Rkantor.com przelewem lub wpłatą gotówki w oddziale (wszystkie przelewy w PLN, przelewy walutowe 15 banków oraz wpłaty gotówki w oddziale są darmowe).
 3. Swobodnie korzystać z wymiany i przelewów. Wymienioną walutę można pozostawić na swoim rachunku w Rkantor.com lub zlecić przelew.

Dlaczego warto korzystać z Rkantor.com?

 • Wiele opcji wymiany walut:

natychmiastowa – 0% prowizji, kantor internetowy czynny od 8:00 do 22:00 w dni robocze

wymiana z odroczoną wpłatą – 0% prowizji, transakcja bez środków na koncie po widocznym kursie. Pieniądze dosyłasz w ciągu 2 dni roboczych.

wymiana na giełdzie walutowej, czynnej 24/7, także w święta (prowizja 0,08%)

 • 0 zł – przelewy w PLN w Polsce i za granicę
 • 0 zł – przelewy walutowe do 15 największych banków
 • 0 zł – wypłata gotówki w walucie w oddziałach
 • 0% prowizji za przelewy zagraniczne od 1 euro
 • 2,5 euro – wypłata euro z bankomatu bez karty
 • 0 zł – przelew na e-mail
 • 0 zł – alert kursowy, zlecenie oczekujące oraz zlecenie zabezpieczające
 • Negocjowane kursy dla wymiany powyżej 20 tys. jednostek walutowych

Rkantor.com nr 1 w rankingu magazynu biznesowego Forbes

Dziennikarze Forbesa zmierzyli czas transakcji w kantorach internetowych ze statusem krajowej instytucji płatniczej. Sumowano czas przelewu do kantoru z banku, w którym kantor ma rachunek, wymiany walut oraz przelewu zwrotnego na konto, w którym kantor ma rachunek. Średni czas transakcji w Rkantor.com wyniósł mniej niż 10 minut!