SkyCash

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 27 kwietnia 2017 Aktualizacja: 27 kwietnia 2017

  SkyCash – dzięki SkyCash nie trzeba już szukać parkometru lub drobnych, aby opłacić miejsce parkingowe, czy bilet za przejazd komunikacją miejską. Aplikacja oferuje wygodne płatności mobilne.

  SkyCash umożliwia:

  • płatność za parkowanie w 90% polskich miast
  • zakup biletów komunikacji miejskiej w około 40 miastach Polski
  • zakup biletów PKP
  • zakup biletów do kina
  • zakup ubezpieczeń turystycznych i komunikacyjnych
  • opłacanie rachunków

  Marzec okazał się rekordowym miesiącem dla właścicieli aplikacji SkyCash. W minionym miesiącu użytkownicy serwisu wykonali rekordowe 1,5 mln transakcji, z poziomu aplikacji mobilnej. To najwięcej od 2016 roku, kiedy to najlepszy miesiąc obfitował w 1 milion operacji.

  – Przez ostatnie 9 miesięcy transakcyjność naszej aplikacji wzrosła o 50%. Cieszymy się, że jesteście z nami i że zapraszacie swoich znajomych do korzystania ze SkyCash – mówi Piotr Bochenek, przedstawiciel SkyCash SA.

  SkyCash wciąż rozwija funkcjonalność

  Tak dynamiczny wzrost liczby użytkowników SkyCash ma zapewne związek z dodawaniem wciąż nowych możliwości do aplikacji. Do oferty dodawane są też nowe miasta. Wraz z początkiem roku SkyCash wrócił do Krakowa i pojawił się w Kielcach oraz w Białymstoku.

  Bardzo ważnym krokiem dla aplikacji było wejście na rynek Śląska. W styczniu bieżącego roku SkyCash nawiązał współpracę z Komunikacyjnym Związkiem Komunalnym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (KZK GOP). Dzięki temu w zasięgu aplikacji znalazł się dodatkowy milion pasażerów. KZK GOP działa na terenie o powierzchni ponad trzykrotnie większej od Warszawy. W jego skład wchodzą tak duże ośrodki jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice, czy Zabrze.

  Od początku 2017 roku SkyCash umożliwia też zakup biletów pasażerom Kolei Śląskich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. SkyCash rozwija usługę sprzedaży mobilnych biletów kolejowych od 2011, kiedy w aplikacji pojawiły się bilety Kolei Mazowieckich. Od dwóch lat za jej pomocą można kupować bilety PKP Intercity, a od grudnia 2015 r. także Przewozów Regionalnych.

  Dzięki nawiązaniu współpracy z Kolejami Śląskimi i Warszawską Koleją Dojazdową w SkyCash można obecnie znaleźć bilety aż dziesięciu przewoźników kolejowych. Ich łączny udział rynku, pod względem liczby obsługiwanych pasażerów, wynosi blisko 90 proc. Z aplikacji SkyCash mogą ponadto korzystać osoby podróżujące pociągami SKM w Warszawie, w których obowiązuje taryfa przewozowa stołecznej komunikacji miejskiej.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  skycash