Traficar

  Piotr Koperski
  Piotr Koperski
  Opublikowano: 15 października 2018 Aktualizacja: 15 października 2018

  Samochody na minuty to nowy sposób poruszania się po mieście, który wystartował jesienią 2016 roku w Krakowie. Firma posiada do wynajęcia 1600 aut w sześciu regionach Polski dla ponad 150 tys. klientów.

  Chcesz dojechać na miejsce spotkania, podpisać kontrakt lub przechować gdzieś bagaż? Wynajęcie auta na minuty to rozwiązanie dla Ciebie. Wystarczy pobrać aplikację na swojego smartfona, założyć konto i podpiąć do niego kartę płatniczą i można korzystać.

  Co oferuje Traficar?

  Firma udostępnia samochód na minuty poprzez system oparty na smartfonie. Dzięki aplikacji znajdziemy samochód w okolicy oraz zarezerwujemy jedno z aut widocznych na mapie. Samochód po dokonaniu rezerwacji będzie czekał na nas przez 15 minut, aż spokojnie do niego dojdziemy. Skanujemy kod QR i otwieramy drzwi, po czym wyciągamy ze schowka kartę lub kluczyki i rozkoszujemy się jazdą. Po zakończeniu przejażdżki chowamy kluczyki lub kartę do schowka i klikamy „zakończ wynajem”.

  Więcej o historii firmy i początkach carsharingu w Polsce dowiesz się z wywiadu udzielonego Fintek.pl przez Konrada Karpińskiego, Dyrektora Operacyjnego Traficara.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  traficar