21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

uPaid

uPaid logo

uPaid – Payment Solutions od 2011 roku wdraża płatności mobilne oraz internetowe, zdalne i zbliżeniowe.

Firma od początku ściśle współpracuje z Mastercard, wdrażając opracowane przez Mastercard rozwiązania w polskich i zagranicznych bankach. uPaid integruje je z dodatkowymi funkcjonalnościami, jak zarządzanie kartami płatniczymi, lojalnościowymi, przeprowadzanie międzynarodowych przekazów Person-2-Person, czy płatności kodami QR itd.

– Mamy powody do dumy. uPaid, jako jedna z trzech firm na świecie i jedyna z Polski, zdobyła w 2017 roku status platynowego partnera Mastercard. Tym samym jesteśmy na szczycie rekomendowanej listy dostawców rozwiązań płatniczych. Liczę, że do końca roku sięgniemy po tytuł Elite. – dodaje Krzysztof Drzyzga.

Niedawno uPaid stworzyło dla węgierskiego banku MKB aplikację do płatności za pomocą smartfona.

– Nasz produkt NFC opiera się na module Mastercard MDES, polegającym na przeniesieniu fizycznej, plastikowej karty płatniczej do smartfona w formie tokenu i całkowitym odtworzeniu doświadczenia płatności zbliżeniowej telefonem komórkowym. – mówi Wojciech Nowakowski, Product Manager uPaid.

– Projekt tokenizacji NFC dla banku MKB to dopiero początek. Aktualnie w uPaid wdrażamy cyfrowe, mobilne portfele oparte na technologiach NFC HCE oraz moduły płatności Masterpass dla kilkunastu banków w Europie. Nasze rozwiązania służą już klientom banków UBS w Szwajcarii, w Polsce są to BGZ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BZ WBK Santander. Wkrótce na rynku pojawi się kilkanaście nowych portfeli, między innymi w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Słowacji, Bułgarii  oraz w Kuwejcie. – opowiada Krzysztof Drzyzga, CEO uPaid.