Wirex

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 30 czerwca 2017 Aktualizacja: 30 czerwca 2017

  Wirex to aplikacja, która spełnia funkcję wirtualnego portfela, między innymi dla bitcoinów. Firma powstała w 2015 roku, a ich usługa dostępna jest obecnie w ponad 130 krajach. Wcześniej działali pod nazwą E-Coin.

  Wystarczy zainstalować aplikację Wirex i otrzymać plastikową kartę płatniczą. W aplikacji możemy też wymieniać walutę, przechowywać i kupować bitcoiny oraz wykonywać błyskawiczne przelewy lokalne i międzynarodowe dzięki technologii blockchain.

  Dzięki Wirex możemy wysyłać pieniądze do domu po minimalnych kosztach. Aplikacja pozwala też przechowywać środki w różnych walutach – USD, GBP, euro, bitcoin i ethereum. Wirex jest też ciekawym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i freelancerów, ponieważ pozwala akceptować płatności za usługi w BTC.

  Karta, którą otrzymamy po zainstalowaniu aplikacji działa wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności kartami Visa. Dodatkowo za pomocą Wirex możemy też wypłacać pieniądze za bankomatów.

  Transakcje w Wirex są zabezpieczane PIN-em i dwustopniowym poziomem uwierzytelniania. To użytkownik decyduje, kiedy chce użyć tradycyjnych pieniędzy, a kiedy kryptowaluty.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  wirex