Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
Płatności jednym kliknięciem. Widget One Click to pierwsze takie wdrożenie w Polsce [Wywiad]
December 2, 2020, 11:55 AM

Czym jest Widget One Click wdrożony przez firmę Tpay? Jak działają płatności na jedno kliknięcie? Rozmowa z Mateuszem Wachowskim, Key Account Managerem w Tpay.

Adyen podsumowuje pierwsze pół roku działalności warszawskiego biura [WYWIAD]
November 17, 2020, 12:33 PM

Jak firma ocenia pół roku działalności w tak ciężkich warunkach? Kto pracuje obecnie w warszawskim biurze? Jakie są dalsze plany spółki co do jej rozwoju?

Ambitne plany Allegro Pay. Wywiad z Rafałem Czernikiem
November 6, 2020, 4:59 PM

Allegro Pay, czyli odroczona płatność od Allegro, jest obecnie w fazie pilotażu, ale nam udało się przetestować tę usługę. Zapytałem też Rafała Czernika o dalsze plany rozwoju.

Podyplomowe studia Fintech na WZ UW - pogłębianie wiedzy i budowanie sieci kontaktów
November 2, 2020, 6:14 PM

Ruszyły zapisy na kolejną edycję podyplomowych studiów FinTech na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. O tym dlaczego warto studiować fintech rozmawiałem z dr Katarzyną Niewińską.

Rzecznik Finansowy: mniej niż połowa banków stosuje się do zasady D+1 [WYWIAD]
September 18, 2020, 12:23 PM

Nieautoryzowane transakcje to coraz większy problem – tak wynika z danych Rzecznika Finansowego. Miesięcznie może to być nawet 18 tys. reklamacji. Banki mają zwracać pieniądze niezwłocznie.