Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
"Mamy wszelkie argumenty by być uznanym za jednorożca”. Wywiad z Dariuszem Mazurkiewiczem, CEO BLIKA
3 listopada 2021, 07:00

Czy BLIK jest już polskim jednorożcem? Kiedy pojawią się przelewy na numer telefonu także dla klientów zagranicznych banków? Czy BLIK wejdzie na giełdę? I czy udostępni odroczone płatności?

Jak skutecznie wykorzystywać dane w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym? [WYWIAD]
19 października 2021, 11:49

Rozmowa z Rafałem Pluteckim, Head of Banking & Insurance w CRIF Polska. Wywiad odbył się przy okazji Fintech & InsurTech Digital Congress.

Prawa człowieka są zagrożone. Trzeba uregulować rozwój sztucznej inteligencji [Wywiad]
9 października 2021, 12:58

Czy Elon Musk słusznie obawia się rozwoju sztucznej inteligencji? Rozmowa z Amelią Kallman, londyńską futurystką, mówczynią i pisarką.

John Toskey, Opera - Do końca roku chcemy podwoić liczbę użytkowników
8 października 2021, 09:57

Fintech Dify to nowe rozwiązanie od Opery, które na razie oferuje cashback w wysokości nawet 30%. John Toskey opowiedział nam jak dokładnie działa usługa, jakie są plany jej rozwoju oraz jak radzi sobie ona na rynku hiszpańskim.

Sebastian Greiss, Siemens Mobility – Pandemia nie powstrzymała rozwoju rynku mobilności w Europie
7 października 2021, 13:53

Zapraszamy na rozmowę z Sebastianem Greissem, founderem StationX, stworzonego w ramach Siemens Mobility. Będzie on jednym z prelegentów podczas konferencji Infoshare 2021.