Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
Piotr Kuczyński: Sektor fintech jest wart świeczki
May 30, 2018, 5:07 PM

Fintech to przyszłość sektora finansowego. Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości, prawda?

  Michał Papliński, TWINO - Na polskim rynku pożyczek P2P jest duża konkurencja
  April 11, 2018, 2:07 PM

  Jak wygląda rynek pożyczek P2P w Polsce? Ile jest warty? Jak prezentują się regulacje w tym sektorze? Między innymi o tym porozmawialiśmy z Michałem Paplińskim, Country Managerem firmy TWINO w Polsce. Nie zabrakło też wielu ciekawych informacji o planach TWINO na najbliższą przyszłość.

   Revolut otwiera biuro w Warszawie. Do końca roku chcą potroić liczbę klientów w Polsce
   March 7, 2018, 7:00 AM

   W 2015 roku w Wielkiej Brytanii powstał fintech, który zrobił „disruption” w sektorze bankowym. Obecnie mają 1,5 mln klientów i jak utrzymują - są już rentowni. W Polsce zdobyli 50 tysięcy klientów bez ani jednej tradycyjnej reklamy. Właśnie otwierają biuro w Warszawie. Zapraszamy na wywiad z Karolem Sadajem, Country Managerem Revolut w Polsce.

    Loukas Notopoulos: Mamy wszystko, by stać się Nevadą Europy
    August 30, 2017, 6:00 AM

    Pierwszy raz spotkaliśmy się 5 lat temu, ale pretensjonalny wstęp przełożę na kolejną rozmowę. Zapraszamy do lektury i od razu ostrzegam - nie będzie łatwo.

     Matt Komorowski, PayPal dla Fintek.pl- 2 miliardy ludzi wciąż nie ma konta
     August 16, 2017, 8:31 AM

     PayPal stoi przed wieloma wyzwaniami, gdyż musi mierzyć się z nowymi graczami, ale także z dużymi oczekiwaniami konsumentów.