Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
Adyen podsumowuje pierwsze pół roku działalności warszawskiego biura [WYWIAD]
17 listopada 2020, 12:33

Jak firma ocenia pół roku działalności w tak ciężkich warunkach? Kto pracuje obecnie w warszawskim biurze? Jakie są dalsze plany spółki co do jej rozwoju?

Ambitne plany Allegro Pay. Wywiad z Rafałem Czernikiem
6 listopada 2020, 16:59

Allegro Pay, czyli odroczona płatność od Allegro, jest obecnie w fazie pilotażu, ale nam udało się przetestować tę usługę. Zapytałem też Rafała Czernika o dalsze plany rozwoju.

Rzecznik Finansowy: mniej niż połowa banków stosuje się do zasady D+1 [WYWIAD]
18 września 2020, 12:23

Nieautoryzowane transakcje to coraz większy problem – tak wynika z danych Rzecznika Finansowego. Miesięcznie może to być nawet 18 tys. reklamacji. Banki mają zwracać pieniądze niezwłocznie.

Jakub Czerwiński, Adyen - Mamy ambitne plany rozwoju na polskim rynku
30 lipca 2020, 15:59

Zapraszamy na rozmowę z Jakubem Czerwińskim, VP Sales w Adyen. Jakub opowiedział nam m.in. o planach ekspansji Adyen w Polsce i o współpracy z BLIKIEM.

CPPC uruchomiło projekt #zdalnaszkoła w 100% zdalnie [WYWIAD]
22 kwietnia 2020, 13:23

Wystartował projekt #zdalnaszkoła, w którym jednostki samorządu terytorialnego mogą wnioskować o sfinansowanie zakupu laptopów, tabletów oraz dostępu do internetu dla uczniów.