25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Adrian Kurowski

Adrian Kurowski - dyrektor generalny Visa w Polsce.

Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce. Do Visy trafił w 2011 roku, a już 3 lata później został dyrektorem na terenie Polski.

Imię i nazwisko: Adrian Kurowski

Funkcja: dyrektor Visa w Polsce

Adrian Kurowski został dyrektorem Visa w Polsce w 2014 roku. Z Visą związany był od 2011 roku, kiedy to dołączył do zespołu Visa Consulting and Analytics, który zajmował się doradztwem bankom członkowskim. Kurowski był odpowiedzialny za region Europy-Środkowo Wschodniej.

Wcześniej pracował w Polbanku (był kierownikiem do spraw kart kredytowych) i KPMG, gdzie rozpoczynał karierę w 2001 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (obecnie to Akademia Finansów i Biznesu Vistula).

Osiągnięcia:

kierowanie w Polsce  działaniem Visa, globalnej firmy zajmująca się technologiami płatniczymi i świadczącej szybkie, bezpieczne oraz niezawodne usługi płatności elektronicznych na rzecz konsumentów, firm, instytucji finansowych oraz jednostek sektora publicznego w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Adrianem Kurowskim, który publikowaliśmy na łamach Fintek.pl – Adrian Kurowski, Visa – innowacje w płatnościach wspieramy już od 50 lat.